لیزر موی زائد در اصفهان

لیزر موی زائد در اصفهان را با کلینیک تخصصی نیلا تجربه کنید

هرآنچه باید درباره ی لیزر موی زائد بدانید! اگر فکر میکنید که لیزر بی فایده است یا از عوارض و خطرات آن می ترسید و یا تجربه ی خوشایندی از این کار نداشته اید، ما در کلینیک نیلا آماده پاسخگویی به دغدغه های شما هستیم. 

لیزر موهای زائد را می توان امروز در هر جایی از خانه تا آرایشگاه پیدا کرد. اینکار غیر بهداشتی و با هر نوع دستگاهی انجام می شود. بنابراین لیزر موهای زائد بیکینی می تواند با انتقال بیماری هایی مثل زگیل تناسلی همراه باشد. برای لیزر موهای زائد در اصفهان عاقلانه ترین کار مراجعه به مطب پزشکان است که به تمام اصول بهداشتی و سلامت افراد توجه دارند.

کلینیک نیلا بهترین مرکز تخصصی لیزر در اصفهان

همه چیز درباره لیزر موی زائد در اصفهان

اگر از اصلاح یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد خسته شده اید، لیزر موهای زائد در اصفهان در کلینیک زیبایی نیلا حتما گزینه‌ای است که ارزش بررسی را خواهد داشت. لیزر موهای زائد در اصفهان یکی از رایج‌ترین روش‌های زیبایی است که در دنیا انجام می‌شود، نور لیزر هر چیزی که تیره‌رنگ باشد را حرارت داده و می‌سوزاند. نور بسیار متمرکزی را به فولیکول‌های مو می‌تاباند. رنگدانه در فولیکول ها نور را جذب می کند. که باعث از بین رفتن مو می شود.

لیزر موی زائد یک پرتوی نور بسیار پرانرژی است که با توجه به کاربرد  ویژگی های فیزیکی خاصی که میتوان درآن لحاظ کرد می شود آن را برای یک کار خاص بهینه سازی نمود. به همین دلیل لیزر در پزشکی و صنعت بسیار پر کاربرد است. یکی از کاربرد های لیزر در پزشکی لیزر موی زائد است.لیزر موی زائد در اصفهان به روشی تعبیه شده است که بدون تاثیرگذاشتن بر قسمت های دیگر پوست و بدن موجب رفع موهای زائد شود.

کلینیک زیبایی نیلا

مزایای لیزر موهای زائد بدن

-بدون درد
-بدون دوره نقاهت
-بدون ایجاد سوختگی روی پوست
-بدون نیاز به هیچ نوع بی حسی موضعی
-سرعت بالا در رفع موهای زائد برای هر جلسه لیزر
-از بین بردن یکنواخت موهای زائد بدن
-برای از بین بردن موهای زائد در انواع رنگ پوست ( از رنگ روشن گرفته تا رنگ تیره)
-مناسب برای لیزر موهای زائد ضخیم و تیره

عوامل موثر بر لیزر موهای زائد بدن

-ابزار و وسایل لیزر موهای زائد شامل دستگاه لیزر، وسایل یک بار مصرف و …

-پروتکل یا دستورالعمل‌های اجرایی شامل قوانینی برای اجرای لیزر درمانی به جهت افزایش ایمنی و اثربخشی

-اعتبار مرکز لیزر درمانی و دانش و تجربه‌ی تیم درمانی شامل بهره‌گیری از بهترین پزشکان و اپراتورهای لیزر درمانی

-ویژگی‌های شخصی متقاضی لیزر موهای زائد شامل رنگ پوست، رنگ مو، جنس موها و …

در سال های اخیر لیزر موی زائد در اصفهان به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موی زائد بدن تبدیل شده که باعث رها شدن از سالن های اپیلاسیون, تیغ، موم و سایر روش های زمانبر شده است و همچنین عوارض  آن مانند: جوش, خارش و قرمزی پوست, موی زیرپوستی و … می شود.

مزایای لیزر موی زائد در کلینیک نیلا

لیزر موی زائد برای از بین بردن موهای زائد صورت، ساق پا، چانه، پشت کمر، بازو، زیر بغل، خط بیکینی و سایر نواحی مفید است. مزایای لیزر موهای زائد در اصفهان در کلینیک نیلا عبارتند از:

دقت و درستی : دستگاه‌های لیزر مو زائد کلینیک نیلا می توانند به طور انتخابی موهای تیره و درشت را هدف قرار دهند و در عین حال به پوست اطراف آسیب نرسانند. کیفیت و بروز بودن تمامی دستگاه‌های لیزر موی زائد کلینیک نیلا این مرکز را به یکی از بهترین و مجهزترین مراکز لیزر مو زائد در اصفهان تبدیل کرده است.

سرعت : هر پالس لیزر کسری از ثانیه طول می کشد و می تواند بسیاری از موها را همزمان درمان کند. نواحی کوچک مانند بالای لب را می توان در کمتر از یک دقیقه لیزر کرد و نواحی بزرگ مانند پشت کمر یا پاها ممکن است تا 30 دقیقه طول بکشد. در کلینیک زیبایی نیلا لیزر موی زائد شما ر نوبت و بدون اتلاف وقت شما عزیزان انجام خواهد شد، علاوه بر این تمامی نواحی مد نظر شما جهت لیزر موهای زائد به دقت لیزر شده تا در کمترین تعداد جلسات شاهد نتایج عالی باشید.

قابل پیش بینی بودن : اکثر بیماران لیزر موی زائد به طور متوسط پس از سه تا هفت جلسه ریزش موی دائمی دارند. جهت لیزر موی زائد در اصفهان می‌توانید به صورت حضوری جهت مشاوره اقدام نمایید. توجه نمایید که هفته اول پس از لیزر موی زائد موها رشد کرده اما بعد از آن دیگر شاهد رشد موها نیستید و موها به صورت تنک و همینطور تارهای موی نازک در نواحی لیزر شده رشد موها را خواهید دید.

لیزر موی زائد در اصفهان

چگونه برای لیزر موی زائد آماده شویم؟

لیزر موهای زائد در کلینیک نیلا چیزی فراتر از “از بین بردن” موهای زائد است. این یک روش پزشکی است که برای انجام آن نیاز به آموزش دارد و خطرات بالقوه ای را به همراه دارد. قبل از انجام لیزر موهای زائد در اصفهان، باید اعتبار پزشک یا تکنسینی که این روش را انجام می دهد را به طور کامل بررسی کنید. کلینیک زیبایی نیلا بهترین مرکز لیزر در اصفهان تحت نظارت پزشکان متخصص در این حوزه، سلامت شما را در پروسه درمان تضمین می کند.

اگر قصد انجام لیزر موهای زائد را دارید، باید حداقل تا 4 هفته قبل از درمان، کندن و اپیلاسیون را انجام ندهید. به این دلیل که لیزر ریشه موها را هدف قرار می دهد که به طور موقت با اپیلاسیون یا کندن از بین می روند. همچنین باید بعد از درمان تا 24 ساعت از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید و یا دوش گرفتن خودداری نمایید.

در طول لیزر موی زائد چه انتظاری داریم؟

درست قبل از انجام لیزر، معمولاً 20 تا 30 دقیقه امکان استفاده از داروهای بی حس کننده موضعی مانند پماد زایلاپی وجود دارد، اما احساس درد ناشی از لیزر با دستگاه‌های لیزر موی زائد کلینیک نیلا که شامل : لیزر الکس سرد کوترا و لیزر دایود اولیو است، بسیار کم می باشد و بهتر است برای اثر بهتر لیزر موی زائد از بی حسی استفاده نکنید. تجهیزات لیزر با توجه به رنگ، ضخامت و محل موهای تحت درمان و همچنین پوست شما تنظیم می شود.

بسته به لیزر یا نوع دستگاه مورد استفاده، شما و تکنسین باید از محافظ چشم مناسب استفاده کنید. در مرحله بعد، تکنسین یک پالس نور را به ناحیه درمان می دهد و منطقه را بررسی می کند تا مطمئن شود بهترین تنظیمات استفاده شده است و واکنش های پوست شما را بررسی کند.

هنگامی که جلسه درمان کامل شد، ممکن است به شما لوسیون ضد التهاب یا پماد زینک داده شود تا در ناحیه پوست خود احساس بهتری پیدا کنید. می توانید درمان بعدی خود را برا چهار هفته بعد برنامه ریزی کنید. تا زمانی که رشد مو متوقف شود، تحت درمان قرار خواهید گرفت.

دوره بهبود و خطرات

برای چند ساعت پس از لیزر موهای زائد، ناحیه تحت درمان پوست شما ممکن است کمی قرمز و شبیه آفتاب سوختگی به نظر برسد. کمپرس های خنک و مرطوب کننده ها ممکن است به این مورد کمک کنند. اگر صورتتان را لیزر کرده باشید، می توانید روز بعد آرایش کنید مگر اینکه پوستتان ملتهب شده باشد.

در طول یک ماه بعد از جلسه لیزر، موهای ناحیه تحت درمان شما می ریزند. برای کمک به جلوگیری از تغییرات موقت در رنگ پوست، از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. پزشکان متخصص زیبایی در اصفهان کلینیک نیلا شما را در این حیطه راهنمایی خواهند کرد.

تاول‌ و سوختگی ناشی از لیزر بسیار نادر هستند و معمولا به علت مورادی مثل انتخاب مراکز غیرمعتبر و همچنین اپراتورهای غیرحرفه ای برای فرد ایجاد می شوند.

هزینه های لیزر موی زائد

هزینه لیزر موی زائد در اصفهان در کلینک نیلا بسته به عواملی که شامل موارد زیر است بسیار متفاوت است.

  • اندازه ناحیه تحت درمان و زمان مورد نیاز برای درمان
  • تعداد جلسات درمان مورد نیاز
  • نوع دستگاه لیزر مورد استفاده

برای دریافت تعرفه قیمت لیزر در اصفهان مد نظر خود، با ما تماس بگیرید. ارائه بهترین خدمات لیزر موی زائد در اصفهان با مناسبترین قیمت در کلینیک زیبایی نیلا به شما عزیزان ارائه می‌شود.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان از بهترین دستگاه‌ها استفاده می‌کند

دستگاه‌های حرفه‌ای لیزر هم تنوع بالایی دارند. برندها و شرکت‌های بسیاری اقدام به ساخت این دستگاه‌ها کرده‌اند که کیفیت ساخت متفاوتی دارند. برندهای دستگاه لیزر فراوان‌اند؛ اما تکنولوژی استفاده شده در آن‌ها در چند مورد خلاصه می‌شود که شامل موارد زیر است:

  • لیزر الکساندریت
  • لیزر دیود
  • لیزر ان دی یاگ (Nd: Yag)
  • لیزر روبی (که امروزه استفاده‌های بسیار کمی داشته و تقریباً از رده خارج شده است)

دستگاه‌های لیزر موی زائد مختلفی در حذف موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرند که پرکاربرد ترین آنها فناوری الکساندرایت, دایود, Nd:YAG هستند. تفاوت کاربردی این لیزر ها در فرکانس و طول موج آنهاست؛ مثلا لیزر الکس و دایود بیشتر برای کسانیکه پوست روشن دارند و Nd:YAG معمولا برای پوست های تیره تر استفاده می شود.
طراحی نور لیزر به این صورت است که هر چیز پررنگ را می سوزاند و با ایجاد گرمای شدید در پیاز مو باعث آسیب رساندن به پیاز و فولیکول مو شده و رشد مو را برای همیشه متوقف می کند.
با لیزر موی زائد بین 70 تا 95 درصد موهای زائد برای همیشه از بین می روند.

موهای بدن یک چرخه ی رشد و استراحت را طی می کند یعنی در یک زمان مشخص تعداد کمی از موها در فاز رشد خود هستند, درحالیکه بیشتر موها در همان زمان در فاز استراحت قرار دارند. زمانیکه موهای بدن را لیزر می کنید اگر مو در فاز استراحت باشد اشعه ی لیزر برآن تاثیری ندارد به همین دلیل برای ازبین رفتن همه ی موها به چند جلسه بین 6 الی 8 جلسه  لیزر با فاصله زمانی مشخص 30 تا 60 روز نیازاست.

جهت اطلاعات دقیق تر در مورد روش های لیزر برروی تصاویر زیر کلیک کنید.

الکس کوترا

دایود اولیو

سوالات متداول لیزر موی زائد در اصفهان

لیزر موهای زائد چقدر دائمی است؟

اثر لیزر موی زائد سال ها باقی می ماند. اما لیزر موهای زائد حذف دائمی موهای زائد را تضمین نمی کند. زمانی که موها دوباره رشد می کنند، معمولا ظریف تر و روشن تر هستند. برای کاهش طولانی مدت موهای زائد به لیزرهای یادآور نیاز خواهید داشت.

آیا لیزر موهای زائد ارزشش را دارد؟

لیزر موهای زائد نه تنها از شر موهای زائد شما خلاص می شود، بلکه می توانید با موهای زائد زیرپوستی نیز خداحافظی کنید. تصور کنید با کاهش دائمی موهای زائد و سوزش کمتر پوستی شفاف و صاف تر داشته باشید! این دلیل کافی برای انجام لیزر موی زائد است.

عوارض لیزر موهای زائد چیست؟

تورم خفیف در اطراف فولیکول های مو.
تغییرات رنگدانه ممکن است رخ دهد، به خصوص در افرادی که پوست تیره تر دارند – این تغییرات معمولاً موقتی هستند.
قرمزی خفیف پوست.
تحریک موقتی که منجر به ایجاد تاول، پوسته پوسته شدن، زخم یا سایر تغییرات در بافت پوست می شود.

لیزر موهای زائد چقدر دردناک است؟

در بیشتر موارد، لیزر موهای زائد کمترین درد را ایجاد می کند، به خصوص زمانی که آن را با سایر روش های درمانی مانند اپیلاسیون مقایسه کنید. بسیاری از بیماران اظهار می‌کنند که احساس می‌کنند که سوزش بسیار کم و لحظه ای روی پوست دارند. البته، ناحیه ای که لیزر می شود و تحمل درد شخصی شما، میزان درد مرتبط با لیزر موهای زائد را تعیین می کند.