پیلینگ کربن در اصفهان

پیلینگ کربن یک روش درمانی در لیزرهاست که کاملا بدون درد بوده و اثر آنی دارد.این روش درمانی برای افرادی که پوست چرب دارند و یا از مشکلاتی قبیل جوش سرسیاه،منافذ باز، آکنه و تیرگی پوست رنج میبرند بسیار مفید است. علاوه بر آن پیلینگ کربن  روش عالی برای لایه برداری و شادابی پوست شما میباشد. شما میتوانید تاثیری که این نوع از درمان روی شادابی، سفتی، صاف و تمیز تر شدن پوست میگذارد را بلافاصله بعد از انجام آن در پوست خود مشاهده کنید.

پیلینگ کربن یک روش سریع و بدون درد است که برای کمک به بهبود ظاهر پوست انجام می شود. این روش در درجه اول مناسب افرادی با پوست چرب، آکنه و منافذ بزرگ یا مسدود شده استفاده می شود. این درمان همچنین در صورتی مفید است که شما دچار اثرات آسیب از نور خورشید در پوست خود شده اید. پیلینگ کربن برای همه مناسب نیست. ما به بیان فواید و اثربخشی این روش می پردازیم تا بتوانید به بهترین وجه تشخیص دهید که آیا این روش درمانی برای شما مناسب است یا خیر. همچنین می‌توانید جهت مشاوره و انجام پیلینگ کربن در اصفهان همین حالا با ما تماس بگیرید. 

پیلنگ کربن چیست؟

در روش پیلینگ یک لایه کربن (زغال ) مایع (کربن فعال) روی پوست مالیده میشود. این لایه  ی کربنی به عمق منافذ پوست نفوذ کرده و نور لیزر جذب ذرات کربن میشود . وقتی اشعه ی لیزر از روی ناحیه ی کربنی عبور داده میشود کربن را تخریب کرده و با از بین بردن آن سلول های مرده ، چربی و مواد زائد روی پوست را نیز از بین میبرد.

کربن چربی و ضایعات عمق پوست را جذب کرده و با عبور دادن لیزر از روی آن ذرات کربن هدف لیزر قرار میگیرند و از بین میروند ، در این حالت هرچیزی که جذب کربن شده باشد از بین میرود .

پیلینگ کربن

مزایای روش پیلینگ کربن

پیلینگ کربن در اصفهان پوست را عمیقا لایه برداری می کند. همچنین این روش به تحریک تولید کلاژن کمک می کند. از پیلینگ کربن برای درمان موارد زیر استفاده می شود:

لایه برداری : لیزر ذرات کربن را هدف قرار داده و با این کار جوش های سر سیاه و سلول های مرده ی سطح پوست برداشته و لایه برداری اتفاق می افتد. در نتیجه منافذ پوست بسته و پوستی شفاف تر و صاف تر خواهید داشت.

جوانسازی : در درمان با پیلینگ کربن لایه ی عمیق تری از پوست نیز هدف قرار گرفته می شود به همین دلیل کلاژن سازی در پوست فعال شده و چین و چروک های ریز کم میشود و وستی سفت تر خواهید داشت.

درمان جوش ها و چربی پوست : گرمایی که حین انجام پیلینگ کربن ایجاد میشود ابتدا باکتری های سطح پوست که عامل ایجاد جوش و آکنه در پوست هستند را از بین برده و همچنین باعث کوچک و جمع شدن غدد چربی(سباسه) میشود که به کمتر شدن چربی سطح پوست کمک میکند. این درمان میتواند در تمام نواحی بدن به خصوص قفسه سینه و پشت انجام شود.

سایر مزایای پیلینگ کربن عبارتست از:

 • کوچک شدن منافذ بلافاصله پس از انجام درمان
 • کنترل چربی پوست
 • جوانسازی
 • لایه برداری
 • برطرف کردن چروک های ریز
 • لیفت پوست
پیلینگ کربن

پیلینگ کربن یکی  روش انقلابی عالی برای مشکلاتی از قبیل منافذ باز، جوش و آکنه، تغیرات رنگدانه ای و تیرگی نواحی پوست و همچنین چین و چروک های ظریف است و در مقابله با پیری پوست بسیار موثر است.

این روش حتی به افرادی که هیچ مشکل پوستی ای ندارند هم پیشنهاد میشود.

پیلینگ کربن به دلیل اثر آنی که بر پوست میگذارد هر زمان که بخواهید پوستتان ظاهر بهتری داشته باشد قابل انجام است. در هالیوود درست قبل از رفتن روی فرش قرمز استفاده میشود.به همین دلیل پیلینگ کربن را پیلینگ هالیوودی نیز می نامند. 

هنگام انجام پیلینگ کربن هیچ درد و ناراحتی وجود ندارد و فقط مقداری گرما حس خواهید کرد و تا چند ساعت بعداز درمان ممکن پوست شما کمی قرمز باشد . در چندروز آینده بعداز انجام ممکن است کمی پوسته ریزی داشته باشید.

پیلینگ کربن را میتوان هر سه الی چهار هفته انجام داد.

روش پیلینگ کربن چگونه است؟

حتماً قبل از تصمیم به انجام این روش، یک قرار ملاقات با پزشک یا متخصص زیبایی کلینیک نیلا داشته باشید.

توصیه می‌شود که استفاده از رتینول ها را حدود یک هفته قبل از لایه برداری کربن لیزری متوقف کنید. همچنین در این مدت باید روزانه از ضد آفتاب استفاده کنید. پیلینگ کربن در اصفهان یک فرآیند چند قسمتی است که از ابتدا تا انتها حدود 30 دقیقه طول می کشد. مراحل پیلینگ کربن عبارتست از :

 • پزشک یک لایه کربن مایع را روی صورت شما پخش می کند. کربن چربی، کثیفی و سلول های مرده پوست را از عمق منافذ جذب می کند.
  حدود 10 دقیقه صبر می کنید تا کربن مایع خشک شود.
  پس از خشک شدن کربن، پزشک به شما محافظ چشمی می دهد تا از چشمان شما در برابر لیزر محافظت کند.
  پزشک شما لیزری مانند Nd:YAG را روی پوست در یک محیط کم انرژی عبور می دهد. این کار کربن را گرم می کند و آن را به اپیدرم متصل می کند.
  اگر پوست بسیار حساس یا لکه‌های تیره مانند ملاسما دارید، ممکن است پزشکتان توصیه کند که مرحله گرم کردن را انجام ندهد. لیزر همچنین بافت زیر پوستی را گرم می کند و کلاژن را تقویت می کند و خطوط ریز را پر می کند.
  در تنظیمات انرژی بالاتر، از لیزر برای تکه تکه کردن کربن مایع به ذرات ریز استفاده خواهد شد.
  پزشک شما همچنین ممکن است پس از درمان از یک مرطوب کننده و ضد آفتاب بر روی پوست شما استفاده کند.
  شما بلافاصله پوست روشن تر، درخشان تر و منافذ سفت تر را مشاهده می‌کنید.

اگر پوست حساسی دارید، ممکن است کمی قرمزی پوست را تجربه کنید. این مورد معمولا یک ساعت یا کمتر طول می کشد.