لیزر co2 در اصفهان

جوانسازی با لیزر co2 فرکشنال

لیزر فرکشنال CO2 نسل جدیدی از لیزر های CO2 است، لیزر های CO2 قدیمی با اینکه یکی از بهترین روش ها در درمان چین و چروک و چاله ها  و ناهمواری های پوستی بودند و تا مقادیر زیادی قادر به برطرف کردن مشکلات پوست بود اما به دلیل طولانی بودن پروسه ی درمان  و نیاز به پانسمان کردن پوست پس از انجام لیزر, استفاده از این روش برای اکثریت افراد دشوار بود. در نتیجه با پیشرفت تکنولوژی  جای خودش را به نسل جدیدی از این لیزر با نام لیزر CO2 فرکشنال داد که عوارض و سختی های این روش رفع شده ومزایای آن باقی مانده است.

جوانسازی پوست با لیزر CO2 در اصفهان (فرکشنال) روش درمانی زیبایی بدون نیاز به عمل جراحی برای زنان و مردان می باشد که می تواند شما را چندین سال جوانتر کند و به میزان قابل توجهی چین و چروک هایتان را بهبود بخشد. در گذشته، درمان با لیزر قدیمی Co2 کل سطح پوست را بر می داشت ولی CO2 فرکشنال مدرن، از ستون های کوچک انرژی فراکسیون برای برداشتن نواحی آسیب دیده ی پوست استفاده می کند. درمان با CO2 فراکشنال روش درمانی ای می باشد با هدف قرار دادن نواحی عمقی تر پوست و نه کل سطح پوست یک بار انجام شده و فرد تحت بی حسی موضعی قرار خواهد گرفت. این روش ساده، نیازمند مدت زمان کم بوده و اندکی تهاجمی است.

لیزر  CO2 فرکشنال چیست؟

لیزر  CO2 فرکشنال در اصفهان یک تکنولوژی بسیار پیشرفته و یکی از مهمترین و موثرترین دستگاه های لیزری است که امروزه در مراکز زیبایی تخصصی لیزر  باید وجود داشته باشد. CO2 فرکشنال یکی از بهترین و سریعترین روش های درمان در زمینه ی پوست و زیبایی است که در درمان اسکار، آکنه یا همان جای جوش ، جای زخم و چین وچروک های پوست و بطور کلی جوانسازی در سطح پوست بسیار موثر عمل میکند.

لیزر سی او تو فرکشنال در واقع نسل جدیدی از لیزر های CO2 است که نه تنها عوارض لیزر های قدیمی تر مانند لک و پیگمان و … را نداشته بلکه مزایای بسیار بیشتری نسبت به نسل قبل از خود از قبیل عدم نیاز به پانسمان و دوره نقاهت کوتاهتر، درد و تورم بسیار کمی دارد. باید گفت که این لیزر نیز  یکی از بهترین روش های درمان غیر جراحی چروک ها و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار میگیرد. جوانسازی با لیزر co2 در اصفهان در کلینیک زیبایی نیلا توط متخصصین ما و بروزترین دستگاه‌ها انجام می شود.

لیزر CO2 فرکشنال این توانایی را دارد که به راحتی مشکلات پوستی از قبیل جای زخم و آکنه (جوش)، چین و چروک های عمیق پوست، شل شدگی و افتادگی پوست را درمان کند. این لیزر ها با هدف لایه برداری تمام سطح اپیدرم و تحریک ناحیه درم به وجود آمدند و  تاثیرات دوگانه ای بر پوست میگذارند. در ابتدا باعث ایجاد کلاژن های جدید در بافت پوست شده و دیگر اینکه باعث تبخیر آب موجود در بافت ها میگردد. فرکشنال به معنی لایه برداری از پوست در یک لحظه است.

مزیت لیزر co2 فرکشنال​

مهمترین مزیتی که لیزر سی او دو فرکشنال نسبت به لیزر های قدیمی سی او تو دارد درد کمتر و دوران بهبود کوتاه تر و همینطور عدم نیاز به پانسمان بعد از انجام لیزر است. لیزر سی او تو فرکشنال همچنین موجب افزایش کلاژن، لایه برداری و تحریک پذیری در آن واحد، کاهش چین و چروک ها و افتادگی پوست ، و همچنین قابلیت رفع ضایعات عروقی و رنگی را دارد.

در کلینیک نیلا یکی از بهترین های دنیای لیزر در دسترس شما عزیزان می باشد و لیزر توسط متخصصین پوست نیلا انجام می شود. جهت اخذ نوبت لیزر co2 فرکشنال در اصفهان با ما تماس بگیرید.

کاربردهای دستگاه

  • درمان اسکار آکنه (جای جوش)
  • درمان اسکار بخیه ، جای زخم ، کلوئید،  سالک و …
  • درمان چین و چروک ، بهبود خط خنده و چروک دور چشم
  • جوان سازی و بازسازی کلاژن ها
  • لایه برداری و بهبود منافذ باز پوستی
  • برداشت خال، زگیل، میخچه با قلم CO2

کلینیک زیبایی نیلا دارای انواع روش های پیشرفته ضد پیری برای جوان سازی ظاهر شما است. لایه برداری پوست با لیزر دی اکسید کربن فرکشنال (CO2) یکی از موثرترین روش ها برای بهبود کیفیت و بافت پوست و در عین حال کاهش خطوط ظریف و نسبتا عمیق است. از آنجایی که لایه برداری لیزر CO2 فرکشنال به تحریک سنتز کلاژن متکی است، نتایج بسیار چشمگیر و طبیعی تر نسبت به پرکننده های تزریقی (تزریق ژل) خواهد بود.

به طور خاص تر، لیزر CO2 Fractional باعث بهبود چشمگیر در رنگ و بافت پوست می شود. رنگدانه ها را صاف می کند و لکه های پوست را از بین می برد و همچنین خطوط از جمله خطوط اطراف دهان و چشم را از بین میبرد. علاوه بر از بین بردن فیزیکی لایه‌های بالایی پوست آسیب‌دیده، لایه‌برداری با لیزر CO2 مزایای پزشکی نیز دارد، پیش سرطان‌ها را از بین می‌برد و رشد پوست تازه را تحریک می‌کند.

لیزر CO2 برای چه مواردی استفاده می شود؟

از آنجایی که لیزر CO2 فرکشنال خطوط، بافت، رنگ و لکه‌های قهوه‌ای را هدف قرار می‌دهد، برای جوان‌سازی پوست استفاده می‌شود. مشکلات لک را اصلاح می کند، خطوط ریز را از بین می برد و پوست را سفت می کند و به کل صورت ظاهری جوان تر و با طراوت می بخشد. اگرچه بیشتر برای درمان صورت استفاده می شود، اما لیزر CO2 می تواند برای بهبود پوست گردن، سینه، بازوها و دست ها نیز استفاده شود.

همچنین اغلب با روش های جراحی لیفتینگ ترکیب می شود. اگر لیفت صورت یا لیفت گردن به تنهایی انجام شود، پوست اغلب با ظاهر لیفت شده جدید مطابقت ندارد. با جوانسازی پوست همزمان با جراحی، نتیجه نهایی بسیار طبیعی تر است. لیزر همچنین خطوط خنده را به زیبایی از بین می برد و پوست پلک را سفت می کند که هیچ عمل جراحی یا تزریقی نمی تواند به خوبی این کار را انجام دهد.

لیزر co2 fractional چگونه کار می کند؟

در دهه 1990، لایه برداری کامل با لیزر CO2 تنها تکنولوژی موجود بود و از آنجایی که این لیزر تمام سطح پوست را به یکباره از بین می برد، بهبودی طولانی میشد و احتمال بیشتری برای ایجاد اسکار یا تغییرات دائمی رنگدانه پس از درمان وجود داشت. اخیراً دستگاه‌ها با دستگاه‌های فرکشنال جایگزین شده‌اند که هم بهبودی سریع‌تر و هم عوارض جانبی کمتری را ارائه می‌دهند. لیزر CO2 فرکشنال با متمرکز کردن پرتوهای میکروسکوپی نور در پوست به صورت شبکه ای کار می کند. از آنجایی که لیزر آب را که جزء اصلی پوست است، هدف قرار می دهد، پس از شات بلافاصله بافت را تبخیر می کند. بافت تبخیر شده لکه‌های قهوه‌ای و آسیب‌های ناشی از نور خورشید را از بین می‌برد و ریز زخم‌های ایجاد شده توسط لیزر، فرآیند بهبود زخم را تحریک می‌کند که منجر به سنتز کلاژن می‌شود. در نهایت، این امر باعث صاف شدن خطوط و سفت شدن پوست می شود. به طور معمول، پوست جدید 5-10 روز پس از درمان قابل مشاهده است.

چه کسی کاندیدای خوبی برای جوانسازی با co2 فرکشنال است؟

بیماران سالم با انتظارات واقع بینانه که به دنبال جوانسازی کامل پوست یا درمان اسکارهای ناشی از جراحی یا آکنه هستند، کاندیدای عالی برای بازسازی لیزر CO2 فرکشنال هستند. بیماران مبتلا به شرایط پوستی التهابی فعال ممکن است نیاز به درمان این شرایط قبل از لیزر داشته باشند و افرادی که پوست بسیار تیره دارند به دلیل خطر تغییر رنگ طبیعی پوست، کاندیدای مناسبی نیستند.

 

مشاوره شما

در طول ارزیابی شما، متخصص پوست سابقه پزشکی و داروهای شما را بررسی می کند و همچنین پوست شما را ارزیابی می کند و انتظارات شما را مورد بحث قرار می دهد. برخی شرایط پزشکی و داروها می توانند خطرات عمل و زمان بهبودی را افزایش دهند. اگر سیگار می‌کشید، بهتر است قبل از درمان سیگار را ترک کنید یا کاهش دهید، زیرا سیگار می‌تواند روند بهبودی را کند کند. ما همچنین ممکن است داروهای خشک کننده پیشگیرانه را برای جلوگیری از هر گونه شیوع تبخال بعد از عمل را توصیه کنیم.

آمادگی قبل از درمان

متخصص پوست شما مناطق مشکل دار و الگوی درمانی مورد استفاده را تعریف می کند و عکس های اولیه قبل از عمل را می گیرد. به طور معمول، توصیه می‌کنیم لباس راحت بپوشید و یکی از اعضای خانواده یا دوستان خود را همراه داشته باشید تا بعد از درمان شما را به خانه برسانند. قبل از درمان، توضیحات کاملی در مورد انتظارات، خطرات و عوارض جانبی احتمالی و نحوه مراقبت از خود پس از لیزر دریافت خواهید کرد.

روش انجام لیزر co2 فرکشنال

ترکیبی از بی حس کننده موضعی و تزریقی برای به حداکثر رساندن راحتی شما قبل از جلسه استفاده می شود. ما از بسیاری از تکنیک های تخصصی برای به حداقل رساندن ناراحتی در طول فرآیند بی حسی استفاده می کنیم. اگر مضطرب هستید، ممکن است دارویی برای کاهش اضطراب به شما پیشنهاد شود، اما در طول درمان بیدار خواهید بود. بیهوشی عمومی غیر ضروری است و شما را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد. هنگامی که بی حسی اثر کرد، متخصص پوست شما ترکیبی از تنظیمات درمانی که به طور خاص با نوع پوست و درجه جوانسازی مورد نظر شما طراحی شده است، استفاده می کند. پس از درمان، یک نرم کننده اعمال می شود و دستورالعمل های بعد از مراقبت مجدداً بررسی می شود. کل فرآیند از عکس گرفته تا پس از درمان معمولاً 1.5 الی 2 ساعت طول می کشد.

پس از درمان و بهبودی

دستورالعمل های دقیقی برای مراقبت های بعد از عمل دریافت خواهید کرد. پیروی از این دستورالعمل ها برای به حداکثر رساندن راحتی شما، برای دستیابی به بهترین نتایج و جلوگیری از عوارض ضروری است.

پس از درمان لیزر CO2، به نظر می رسد که دچار آفتاب سوختگی شدید. در ابتدا، تورم معمولاً در اطراف چشم بسیار مهم است. پوسته پوسته شدن پوست طبیعی است. در طی 3-5 روز، پوست آسیب دیده قدیمی شروع به کنده شدن می کند و پوسته پوسته شدن خفیف تا 10 روز ادامه خواهد داشت.

اگرچه پوست شما می تواند برای چند هفته صورتی باقی بماند، اما اکثر بیماران می توانند 7 تا 10 روز پس از درمان آرایش کنند. ما بهبودی شما را تحت نظر خواهیم داشت تا مطمئن شویم که پیشرفت خوبی دارید و همانطور که انتظار می رود در حال بهبودی هستید. کارکنان و متخصصان پوست ما برای هر سوالی که ممکن است در طول دوره بهبودی خود داشته باشید در دسترس هستند.

اگر چه پوست شما در عرض 1 هفته بعد از عمل به وضوح سفت تر و صاف تر می شود، اما نتایج نهایی معمولاً 3 تا 6 ماه بعد دیده می شود زیرا سنتز کلاژن جدید به زمان نیاز دارد. مانند تمام عمل های زیبایی، مهارت و تخصص جراح زیبایی شما نتیجه شما را تعیین می کند. ما در کلینیک زیبایی نیلا مهارت، تجربه و تخصص را برای ارائه نتایج برتر داریم.

سوالات متداول در خصوص لیزر co2 فرکشنال

لیزر فرکشنال CO2 چقدر طول می کشد تا بهبود یابد؟

حدود 1 تا 2 هفته
مراقبت از پوست پس از لیزر CO2 پس از درمان لیزر CO2، معمولاً حدود 1 تا 2 هفته طول می کشد تا پوست شما بهبود یابد. در این مدت پوست شما بسیار حساس خواهد بود. برای کمک به بهبود پوست و جلوگیری از عفونت، دستورالعمل های پزشک را دنبال کنید.

لیزر CO2 چقدر دردناک است؟

همچنین از آنجایی که لایه برداری با لیزر CO2 تحت بی حسی انجام می شود، بیمار هیچ دردی را در طول درمان احساس نمی کند.

میکرونیدلینگ اینتراسل یا لیزر فرکشنال CO2 کدام بهتر است؟

میکرونیدلینگ اینتراسل مزایای متعددی نسبت به لیزرهای فرکشنال دارد. اما هر کدام از این لیزرها برای درمان خاصی از بیماری استفاده می شود.

چه مدت بعد از لیزر CO2 نتایج را می بینم؟

مشتریان شاهد خواهند بود که نتایج به تدریج برای ماه‌ها بهبود می‌یابد و نتایج کامل 3-6 ماه پس از درمان مشاهده می‌شود.

آیا لیزر CO2 جای زخم می گذارد؟

بعد از گذشت یک تا دو هفته بعد از لیزر که پوست درمان شد و جای زخم ها بهبود یافت، شاهد پوستی صاف و ترمیم شده خواهید بود، لذا در صورتیکه این درمان را نزد مرکز معتبر انجام دهید هیچ عارضه ای نخواهد داشت.