الکس کوترا

راه حل رفع موهای زائد با الکس سرد

لیزر الکساندرایت کوترا CUTERA ( لیزر الکس کوترا ) محصول ایالات متحده ی آمریکا که در دنیا به الکس سرد کوترا COLD ALEX شهرت دارد, استاندارد طلایی  Gold Standard  درمان و لیزر موهای زائد بشمار می رود. دستگاه کوترا شامل لیزر الکساندریت بسیار پرقدرت با طول موج 755 نانومتر و لیزر Nd:YAG با طول موج 1064 نانومتر بوده که کمپانی کوترا پیشرو و دارای گواهی ثبت اختراع آن در دنیاست.

تکنولوژی بسیار پیشرفته ی کوترا تضمین کننده ی بالاترین میزان اثربخشی , مراقبت از بیمار و پزشک میباشد. استفاده از دو طول موج , توان بالای هردو لیزر, استفاده از پالس مربعی واقعی, گستره ی وسیع امکانات, کیفیت و تکنولوژی بسیار بالای ساخت قطعات, همراه با تکنولوژی منحصربفرد خنک کنندگی سطح پوست, دستگاه کوترا الکس سرد را به موثرترین , قابل اطمینان ترین و کم درد ترین دستگاه لیزر درمان موثر موهای زائد و ضایعات عروقی بدل کرده است.

تکنولوژی یشرفته خنک کننده یکپارچه موجب تولید بیشترین عمیق ترین خنک کنندگی (بصورت 3بعدی) قبل, همزمان و بعد از هر شات لیزر می شود که با استفاده از این خنک کننده ی پیشرفته , میزان درد, ناراحتی بیمار و ریسک عوارض جانبی حتی در پوست های تیره به حداقل می رسد.

جهت ایمنی و آسایش شما تمامی جلسات لیزر موی زائد در اصفهان در کلینیک نیلا با استفاده از الکس سرد کوترا و با سری یکبار مصرف انجام میشود.

دستگاه لیزر کوترا

رفع موهای زائد راحت و موثر برای انواع پوست با الکس کوترا

لیزر موهای زائد در اصفهان با الکس کوترا با تطبیق پذیری برای درمان طیف گسترده ای از انواع مو در افراد با انواع پوست قابل انجام است. لیزر الکس سرد Cutera اولین شرکتی است که لیزر پرقدرت Nd:YAG را برای از بین بردن موهای زائد ایجاد کرد و دومین تکامل این برند در فناوری لیزر موهای زائد با معرفی excel HR، پلتفرم لیزر موهای زائد برتر که دو طول موج را برای پیشرفته‌ترین‌ روش درمان ارائه می‌دهد و لیزر موی زائد را راحتتر از قبل کرده است.

لیزر الکس کوترا

excel HR یک پلتفرم پیشرو در لیزر موهای زائد با حجم بالا است که دارای دو طول موج برای درمان های ایمن و موثر بر روی انواع پوست و مو همراه با تطبیق پذیری برای درمان رگ ها، رنگدانه ها و سایر مشکلات پوستی و جوانسازی است.

موارد کاربرد لیزر الکس

حذف موهای زائد، رفع ضایعات خوش خیم رنگدانه، واریس‌ بدن و پا

مزایای استفاده از الکس سرد کوترا

کمترین جلسات درمان
میزان رضایت 95 درصدی مراجعین کوترا در همه جای دنیا
استفاده از تکنولوژی یاقوت سرد برای محافظت از پوست
کم درد بودن دستگاه
بیشترین قابلیت لیزر موهای زائد در پوست های تیره و برنزه شده