ترنسفر چربی

پیشنهاد می شود قبل از خواندن این متن بخش لیپوست مطالعه شود.

امروزه واژه ی پیکرتراشی تبدیل به واژه ای محبوب بین طرفداران و مراجعه کنندگانی شده است که از اندام خود ناراضی هستند و به دنبال تغییرات چشمگیر در شکل ظاهری بدن خود در یک جلسه می باشند. یکی از مزایای پیکرتراشی در اصفهان یا لیپوسَت استفاده از سیستم لیپوکالکتور جهت ترنسفر چربی یا انتقال چربی بصورت استریل به نواحی مثل باسن می باشد.

تزریق چربی به باسن

یکی از مزایای پیکرتراشی یا لیپوسَت استفاده از سیستم لیپوکالکتور جهت ترنسفر چربی یا انتقال چربی بصورت استریل به نواحی مثل باسن می باشد. بطور مثال زیباجویی با حجم بالای شکم و پهلو و باسن صاف بدنبال تغییرات، تصمیم به انجام عمل پیکرتراشی یا لیپوست میگیرد ، پس از انجام مشاوره ، آزمایشات و سونوگرافی در اتاق عمل مراکز جراحی یا بیمارستان هنگام عمل، جراح با استفاده از تکنولوژی لیپوست بهمراه کالکتور میتواند میزان مناسب چربی را از شکم و پهلو خارج کرده و بدون خارج شدن از چرخه ی استریل چربی را به ناحیه ی باسن تزریق نمایید.

درصورتیکه در روش های قدیمی با خارج شدن چربی و قرار گرفتن در هوای آزاد ریسک عفونت و آمبولی بسیار بالا می رفت و در نهایت ماندگاری چربی در ناحیه ی تزریق شده بسیار پایین بود، بنابراین استفاده همزمان ازتکنولوژی لیپوست + لیپوکالتور باعث می شود عملیات تخلیه و تزریق چربی به نواحی دیگر بسیار آسان و با کمترین میزان ریسک و در کمترین زمان ممکن انجام شود. در این صورت جراح میتواند تمرکز خود را به روی پیکرتراشی و فرم دادن و حجیم کردن باسن بگذارد که نتیجه بسیار عالی و رضایت حداکثری زیباجویان را به همراه داشته باشد.

لیفت باسن

نکات مهم در مورد ترنسفر چربی:

تزریق چربی به سینه بسیار خطرناک است و بهترین روش جهت حجیم ساختن و فرم دهی به سینه پروتز سینه می باشد. تزریق چربی به صورت و باسن و ناحیه ی پوبیس از لحاظ عملی تایید شده و بنا به درخواست زیباجویان قابل انجام است.

به دلیل محدودیت ها عکس ها و نمونه کارهای تزریق باسن در سایت و پیج اینستاگرام بارگذاری نمی شود و زیباجویان می توانند با مراجعه حضوری به کلینیک نیلا و استفاده از مشاوره ی رایگان نمونه کارها را از نزدیک مشاهده نمایند.

ماندگاری تزریق چربی در روش های قدیمی نزدیک به 30 درصد از حجم چربی تزریق شده بوده و به همین دلیل همواره با نارضایتی مراجعه کنندگان همراه شده بود،در صورتی که امروزه استفاده از تکنولوژی لیپوست + کالکتور باعث شده درصد ماندگاری به بالای 60 درصد برسد و با رضایت و استقبال بی نظیر زیباجویان همراه شود. میزان تزریق چربی بستگی به حجم چربی های تخلیه شده و مدل آن نیز بستگی به استایل مراجعه کننده دارد، این میزان می تواند بین 500 تا 3000 سی سی ( 5/0 تا 3 لیتر) باشد که در جلسه مشاوره تعیین میگردد.

طبق دستور وزارت بهداشت و معاونت درمان انجام اینگونه عمل ها در کلینیک های زیبایی و مطب ها ممنوع بوده و عمل های پیکرتراشی و ترنسفر چربی می بایست در اتاق عمل بیمارستان یا مراکز جراحی محدود انجام گیرد.

پیکرتراشی

هر آنچه که باید در مورد تزریق چربی به باسن بدانید

بزرگ کردن سایز باسن به افرادی که از اندازه، شکل یا کانتور باسن خود ناراضی هستند کمک می کند. بزرگ کردن می تواند پهنای باسن شما را افزایش دهد، ظاهر پاهای شما را بهبود بخشد و به شما کمک کند تا در مجموع شکل متناسب تری در بدن خود داشته باشید.

دو روش اصلی برای فرم دهی باسن وجود دارد، پروتز و تزریق چربی.

بهترین راه برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا بزرگ کردن باسن برای شما مناسب است یا خیر این است که انتظارات خود را با یک جراح پلاستیک واجد شرایط در میان بگذارید. اگر به فکر افزایش حجم باسن هستید، راهنمای مختصری در زیر به شما ارائه خواهیم کرد تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کنیم.

پروتز باسن

ایمپلنت ها از جنس سیلیکون ساخته شده اند. آنها به طور سفارشی برای هر بیمار بر اساس سایز و انتظارات آنها تهیه می شوند. در طول جراحی پروتز باسن، جراح شما یک برش کوچک ایجاد می کند و سپس هر ایمپلنت را زیر لایه فاسیای زیر جلدی قرار می دهد. سپس برش را با بخیه می بندند.

پس از جراحی، به دو تا چهار هفته استراحت نیاز خواهید داشت، اما بهبودی کامل می تواند شش تا هشت هفته طول بکشد. ممکن است حداقل سه هفته به پهلو نخوابید و تا شش هفته باید گن بپوشید. همچنین باید از انجام فعالیت‌های سنگین، از جمله بلند کردن اجسام سنگین، در دوران نقاهت اجتناب کنید.

اگر برای شما داروهای ضد درد یا داروهای دیگری تجویز می شود، باید در حین مصرف آنها از رانندگی خودداری کنید. جدول زمانی خود را برای بهبودی به دقت با جراح خود در میان بگذارید.

عوارض کاشت پروتز نادر است، اما می تواند شامل عفونت، عدم تقارن، جای زخم و دیده شدن لبه های ایمپلنت باشد. در صورت مشاهده علائم عفونت مانند درد، تب، قرمزی، فوراً با جراح خود تماس بگیرید. اکثر عوارض را می توان با مداخله پزشکی فوری درمان کرد.

تزریق چربی به باسن با ترنسفر چربی

ترنسفر چربی یک شکل کمتر تهاجمی جهت بزرگ کردن باسن است. اگر در نواحی مانند شکم، پهلو یا ران‌ها چربی اضافه دارید، می‌توانید آن را برداشته و به باسن منتقل کنید. در طول ترنسفر چربی، جراح شما چربی یک یا چند ناحیه را از طریق لیپوساکشن خارج می کند. سپس چربی تصفیه شده و به ناحیه باسن منتقل می شود.

بهبودی کامل از انتقال چربی می تواند هشت هفته یا بیشتر طول بکشد، اما بیشتر کبودی ها باید در عرض یک تا سه هفته از بین بروند. نتایج کامل برای شش تا دوازده هفته محقق خواهد شد. برای اطمینان از بقای چربی، باید در این مدت به روی شکم بخوابید. اکثر بیماران می توانند در عرض سه هفته فعالیت بدنی منظم را از سر بگیرند.

ترنسفر چربی خطر و عوارض کمی دارد. عفونت ها ممکن است رخ دهند، اما به طور استثنایی و نادر هستند. اگر علائمی مانند تب یا ترشح در نزدیکی محل برش را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود صحبت کنید. اگر عفونت ها فورا رسیدگی شوند قابل درمان هستند.