لیزر دایود در اصفهان

لیزر دایود اولیو

دستگاه لیزر دایود Diode OLIVE با بهره گیری از تکنولوژی DILAS آلمان و استفاده از لنز COLLIMATED انرژی خروجی یکنواختی در یک بازه زمانی واحد از پالس های خود را به ملانین و ریشه مو انتقال می دهد. در این دستگاه همواره بین ماکزیمم انرژی و فرکانس یک نسبت ثابت برقرارمی باشد که خطاهای کاربری را به صفر میرساند. استفاده از Sapphire و سیستم (خنک کننده) Cooling حرفه ای در این دستگاه علاوه بر کاهش درد بیمار ، موجب کاهش چشمگیر ریسک سوختگی میگردد.

سال هاست با ساخت و تولید لیزر موی زائد مثل دستگاه لیزر دایود، دستگاه لیزر الکس دایود و دستگاه لیزر الکساندرایت  دغدغه اصلاح موهای بدن بصورت مداوم تا حد زیادی میسر گشته و استفاده از لیزر برای کاهش و از بین بردن موهای زائد در بیشتر کشورها به روشی فراگیر تبدیل شده است. عملکرد لیزر بر روی ملانین سیاه رنگ  موجود در ریشه ی مو می باشد و با بمب باران کردن آن در طول دوره ی درمان، موهای زاید را از بین خواهد برد.

لیزر موی زائد در اصفهان با دستگاه فوق حرفه‌ای لیزر دایود توسط اپراتورهای کلینیک نیلا قابل ارائه به شما زیباجویان عزیز می‌باشد.

لیزر دایود نوعی درمان لیزر موهای زائد است که با شات‌های دقیق موها را از بین می برد و در عین حال از پوست محافظت می کند. این نوع لیزر موهای زائد یک درمان موثر برای انواع پوست و مو است.

دستگاه لیزر دایود، مناسب ترین دستگاه لیزر برای پوست ایرانی

به طور کلی پوست را می توان  بر اساس رنگ آن و تغییر رنگ در مقابل نور آفتاب به 5 دسته ی مجزا تقسیم کرد که پوست خانم های ایرانی اغلب در گروه تیپ 3 و 4 قرار می گیرد.

طبق تحقیقات انجام شده با توجه به میزان زیاد ملانین موجود در پوست تیره مناسب ترین دستگاه لیزر برای این تیپ های پوستی دستگاه لیزر دایود می باشد. دستگاه لیزر دایود با طول موج ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر نفوذ بالایی در پوست دارد و در نتیجه کمتر جذب رنگ دانه های لایه ی اپیدرم این افراد که پوست تیره تری دارند میشود و مستقیما با بمب باران رنگ دانه های موجود در ریشه ی مو آن را از بین می برد. در نتیجه سوختگی کمتر و کارایی بسیار بالاتری را برای این دسته افراد فراهم می آورد.

آیا لیزر دایود موهای زائد موثر است؟

لیزر موهای زائد با دایود یک درمان موثر است. بسیاری از بیماران متوجه خواهند شد که موهایشان به صورت دائمی از بین رفته است. حذف موهای زائد با لیزر دایود حداقل درد و ناراحتی را به همراه دارد.

آیا لیزر دایود موهای زائد دائمی است؟

لیزر موهای زائد دایود پس از یک دوره درمانی متناسب با نیاز و نوع موی شما می تواند دائمی باشد. از آنجایی که همه موها به طور همزمان در مرحله رشد نیستند، ممکن است لازم باشد برای از بین بردن دائمی موها، نواحی خاصی از درمان را طی جلسات شارژ لیزر کنید.

هنگامی که مو به طور کامل از قسمت های مختلف بدن لیزر شد، تنها در شرایط بسیار نادری مانند تغییرات هورمونی قابل توجه دوباره رشد می کند.

چند جلسه درمان برای لیزر موهای زائد لازم است؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد که باید برنامه ریزی کنید بستگی به ناحیه ای دارد که باید درمان شود. در اغلب موارد، نتایج بسیار قابل توجهی را می توان در 3-5 جلسه درمان مشاهده کرد. برای حذف کامل و دائمی ممکن است نیاز به 7-10 جلسه درمان در زمان های مختلف باشد.

تعداد جلسات لیزر موی زائد با دایود به عوامل مختلفی از جمله:

 1. جنسیت
 2. سن
 3. ضخامت مو
 4. سطح هورمون ها
 5. منطقه ی مورد درمان

بستگی دارد و با توجه به این موارد برای هر شخص متفاوت می باشد.

پس از اتمام جلسات، دستگاه لیزر دایود عمدتا منجر به حذف دائمی 80 تا 90 درصد موهای زائد شده و بقیه ی موهای باقیمانده نیز در پایان درمان به صورت کرکی و بی رنگ خواهند بود. بنابر این رضایت از نتیجه در این روش بسیار بالا می باشد.

آیا لیزر دایود موهای زائد عوارض جانبی دارد؟

وقتی لیزر موهای زائد به درستی انجام شود، خطر عوارض جانبی بسیار کم است. یک پزشک واجد شرایط باید تنظیمات لیزر را با توجه به رنگ پوست و ناحیه تحت درمان تنطیم کند.

در بیشتر موارد، بیمارانی که تحت لیزر موهای زائد در ناحیه صورت یا گردن قرار می گیرند، مدت کوتاهی پس از درمان، بهتر است پوست خود را با یک پارچه یا کرم خنک کنند. ممکن است در نواحی لیزر شده قرمزی خفیفی وجود داشته باشد، اما نباید به تورم تبدیل شود. بلافاصله پس از درمان نباید از لوازم آرایشی استفاده کرد.

استفاده از لنز COLLIMATED و بهره گیری از تکنولوژی ماژول های 810 نانومتر کمپانی DILAS و همچنین هندپیس با شیب 2 درجه ( جهت تماس عمودی و جلوگیری از ایجاد خلا هوایی ) باعث شده بیشترین اثربخشی روی انواع تیپ های پوستی و انواع مختلف فولیکول از نقاط قوت برجسته این دستگاه در مقایسه با دیگر دستگاههای دایود باشد.

کابردها و مزایا لیزر دایود

درمان قطعی موهای زائد صورت و بدن     
تاثیر فوق العاده در از بین بردن موهای نازک  
کمترین ریسک کرکی شدن موها در مقایسه با لیزرهای مشابه
قابل استفاده در تمام تیپ های پوستی
کمترین میزان درد در مقایسه با انواع مختلف دستگاههای دایود
استفاده جهت بازسازی الاستیته پوست

لیزر دایود

آیا لیزر دایود برای موهای زائد صورت بی خطر است؟

لیزر موهای زائد با دایود برای نواحی صورت بسیار ایمن است. پالس لیزری که در صورت استفاده می شود بسیار ملایم تر از پالس مورد استفاده در سایر نواحی بدن است که پوست ضخیم تر است. اگر در هر زمان با قدرت لیزر احساس ناراحتی می کنید، می توان بلافاصله آن را تنظیم کرد.

آیا لیزر موهای زائد جای زخم را نیز از بین می برد؟

از لیزرهای پزشکی تخصصی می توان در از بین بردن جای زخم استفاده کرد. جهت از درمان جای زخم لیزر CO2 فرکشنال را بررسی کنید. با این حال، ضروری است که برای هر روش جداگانه از نوع مناسب لیزر، تنظیم شده در شراط مناسب، استفاده شود.

آیا لیزر موهای زائد باعث رشد مجدد مو می شود؟

فولیکول های مو هدف لیزر دایود برای همیشه از بین می‌روند و از رشد مجدد آن فولیکول جلوگیری می کنند. هیچ نوع درمان یا تحریکی در آینده فولیکولی را که به طور مناسب و کامل درمان شده است را باز نمی گرداند.

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

لیزر موهای زائد در اصفهان از نور لیزر برای حذف فولیکول های مو با هدف قرار دادن ملانین موجود در فولیکول استفاده می کند. ملانین رنگدانه ای است که رنگ مو را تامین می کند. وجود ملانین به لیزر اجازه می دهد تا دقیقاً هدف قرار گیرد و فولیکول مو را گرم کرده و به آن آسیب برساند.

موهای فردی باید یکی یکی هدف قرار گیرند. همه موها به طور همزمان رشد نمی کنند، بنابراین بیمار باید در تمام چرخه رشد مو تحت درمان قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که تمام موها لیزر شده اند.

چه نواحی از بدن مناسب درمان با دستگاه لیزر دایود می باشند؟

لیزر دایود را می تواند در نواحی زیر به کار برود:

 1. قفسه سینه
 2. پایین شکم
 3. پشت گردن
 4. پشت سینه
 5. ناحیه کمر
 6. پشت لب
 7. موهای زائد زیر بغل
 8. چانه و خط ریش
 9. کل ناحیه پا و دست

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیزر دایود در اصفهان امروز با بهترین کلینیک زیبایی اصفهان تماس بگیرید. تیم متخصصان پوست ما تجربه گسترده ای در ارائه جدیدترین و موثرترین درمان ها برای طیف گسترده ای از بیماری های پوستی دارند.