لیزر کیوسوییچ در اصفهان Q-switched laser

پاک کردن تاتو و از بین بردن لک با لیزر

با پیشرفت علم پزشکی و لیزر بهترین و بی خطرترین روش ازبین بردن خالکوبی و تتو ابرو (جهت اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت ابرو کلیک کنید) و لب، لک های بارداری ، کک و مک و … استفاده از جدیدترین  تکنولوژی لیزر کیوسوئیچ میباشد.

امروزه افرادی که تاتو دارند یا میل به داشتن تاتو دارند بسیار زیاد هستند، اکثر افراد نگران این موضوع هستند که طرح زده شده باب میلشان نباشد. خبر خوب برای این دسته از افراد این است که به بوسیله لیزر کیوسوییچ این مشکل به راحتی قابل حل است و در صورتیکه در زدن تاتو استانداردها رعایت شود می توان با استفاده از لیزر کیوسوئیچ به آسانی تاتو را ازبین برد.

پاک کردن تاتو با لیزر در اصفهان نسبت به سایر روش های دیگر راحت تر انجام میگیرد و شما سریع تر می توانید نتیجه مورد نظر خود را مشاهده کنید. در این روش، عملیات حذف با کمترین آسیب به پوست انجام می شود. استفاده از لیزر برای حذف خالکوبی و تاتو یک روش پیشرفته و تا حد زیادی قابل اعتماد محسوب می شود.

ما در کلینیک نیلا یکی از بهترین های دنیای لیزر و محصول کمپانی Won Tecnology را تهیه کردیم که باعث جلب رضایت بسیار زیاد مراجعین عزیز نیلا در پاک کردن تاتو در اصفهان شده است.

*شما می توانید با استفاده از مشاوره رایگان یا ارسال عکس از تعداد جلسات و هزینه انجام پاک کردن تاتو و از بین بردن لک با لیزر مطلع شوید. *

بطورکلی کاربرد دستگاه کیوسوئیچ تنها به رفع تاتو محدود نمی شود و این نوع لیزر تاثیر بسزایی در درمان لک های پوستی ، کک و مک، ملاسما و ضایعات رنگدانه ای در پوست دارد . مکانیزم عملکرد این نوع لیزر به این صورت است که رنگدانه پوستی را منحدم میکند و باعث جداسازی رنگدانه ها از یکدیگر می شود، ذرات ریز شده ی رنگ ها توسط سلول های  ایمنی بدن برداشته شده و دفع می گردد.

این دستگاه دارای دو طول موج 532 و 1064 نانومتر می باشد و این امکان را به پزشک می دهد که هرکدام از طول موج ها را برای انواع رنگ ها یا ضایعات استفاده کند.

استفاده از لیزر کیوسوییچ مانند اکثر لیزرها برای خانم های باردار توصیه نمی شود.

Q-switched laser

هر آنچه باید درباره پاک کردن تتو بدانید

طرح های زیبای خالکوبی و تاتو می تواند شما را وسوسه کنند تا برای یک بار هم که شده، آن را امتحان کنید. تاتو کردن شاید در نگاه اول زیبا و عالی به نظر برسد و شما با داشتن آن احساس غرور و جذابیت کنید. ولی آیا این حس دوامی هم خواهد داشت؟ پشیمانی، حسی است که ممکن است پس از مدتی جایگزین حس خوب اولیه شما شود. گاهی اوقات امکان دارد تاتو شما بجای اینکه خوب و زیبا به نظر برسد، خجالت و تاسف شما را به همراه داشته باشد. در چنین مواقعی پاک کردن تاتو با لیزر در اصفهان یکی از راه حل هایی است که می توانید برای خلاص شدن از خالکوبی های خود آن را امتحان کنید.

شاید بسیاری از شما پاک کردن خالکوبی را غیر ممکن بدانید، ولی در اصل اینگونه نیست. هر مشکلی یک راه حلی دارد. تا به امروز برای پاک کردن تاتو روش های زیادی امتحان شده و مورد بررسی قرار گرفته اند. روش هایی که گاهی با موفقیت همراه بودند و گاهی اوقات نیز با شکست روبرو شده اند. در میان تمامی این روش ها پاک کردن تاتو با لیزر در دسته راه حل های موثر و موفق قرار می گیرد.

پاک کردن تاتو

آیا استفاده از لیزر کیوسوییچ برای پاک کردن تاتو جواب می دهد؟

شاید پاک کردن تاتو با لیزر به دور از واقعیت و تخیلی به نظر برسد، ولی مطمئن باشید که واقعی است. زمانی که از یک خالکوبی قدیمی خسته می شوید ممکن است راه حل های زیادی را از افراد مختلف برای خلاص شدن از آن دریافت کنید. ولی انتخاب کردن از میان آنها و تصمیم گیری واقعا سخت و دیوانه کننده است. استفاده از لیزر روشی است که بسیاری از افراد از آن استفاده کرده و حتی نتیجه مطلوب خود را نیز مشاهده کرده اند. در این روش، از لیزر برای از بین بردن خالکوبی و نفوذ پرقدرت به پوست استفاده می شود. لیزر ذرات رنگدانه پوست را به شروع ارتعاشاتی مجبور می کند. این ارتعاشات گرما ایجاد می کنند و گرمای تولید شده نیز ذرات رنگدانه را به ذرات کوچکتری تقسیم می کند و در نهایت توسط سیستم لنفاوی در پوست حذف می شوند. پاک کردن تاتو با لیزر نسبت به سایر روش های دیگر راحت تر انجام میگیرد و شما سریع تر می توانید نتیجه مورد نظر خود را مشاهده کنید. در این روش، عملیات حذف با کمترین آسیب به پوست انجام می شود. استفاده از لیزر برای حذف خالکوبی و تاتو یک روش پیشرفته و تا حد زیادی قابل اعتماد محسوب می شود.

پاک کردن تاتو با لیزر و دانستنی های مربوط به آن

فناوری و تکنولوژی های امروزی بارها و بارها باعث تعجب و شگفتی ما شده اند. اینکه با استفاده از لیزر می توان چیزی مانند خالکوبی را از روی پوست به طور کامل حذف کرد، واقعا باور نکردنی به نظر می رسد. با استفاده از دستگاه مخصوص و شلیک لیزر، یک پرتو کوچک از پوست شما عبور کرده و جوهر نشسته در زیر پوست شما را هدف قرار می دهد. هر شلیک می تواند مولکول های جوهر خالکوبی را بشکند و آنها را به طور کامل از بین ببرد. خالکوبی ها دائمی هستند و از بین بردن آنها زمان بر بوده و به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد. برای اینکه بتوانید شاهد حذف کامل خالکوبی باشید، باید چند دوره پاک کردن تاتو با لیزر را پشت سر بگذارید. حذف خالکوبی ممکن است ماه ها طول بکشد. این مدت زمان را معمولا اندازه و نوع تاتو مشخص می کند. دوره حذف تاتو ممکن است به 3 الی 8 جلسه با فاصله زمانی 6 هفته ای نیاز داشته باشد.

پاک کردن تاتو با لیزر چه مزایایی به همراه دارد؟

این روش حذف خالکوبی مزیت هایی دارد که میتواند شما را برای استفاده و امتحان کردن آن، وسوسه کند. این مزایا عبارتند از:

 • بدون ایجاد جای زخم
 • حذف همیشگی و دائمی خالکوبی ها
 • سرعت بالای بهبودی
 • از بین بردن انواع خالکوبی کوچک و بزرگ
 • ایمنی بالا

عوامل موثر بر سرعت حذف تاتو

از جمله عوامل موثر بر مدت زمانی که طول می کشد تا یک تاتو به طور کامل حذف شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع پوست
 • لایه بندی تاتو ( اگر از نوع پوششی باشد )
 • محل قرارگیری خالکوبی بر روی بدن
 • رنگ های جوهر
 • مقدار جوهر
 • وجود زخم قبل از شروع عملیات حذف

افراد مناسب برای پاک کردن تاتو با لیزر

اگر یک فرد بزرگسال هستید و قصد پاک کردن خالکوبی های خود را دارید، برای استفاده از این روش کاندیدای ایده آلی به حساب می آیید. شما در صورتی می توانید از این روش استفاده کنید که از سلامتی کامل برخوردار بوده و عاری از هر گونه عارضه و بیماری پوستی باشید. چرا که لیزر ممکن است عارضه ها و بیماری های پوستی را تشدید نماید. اگر به عارضه پوستی مبتلا هستید و یا در محل خالکوبی زخم هایی دارید، حتما تا بهبودی کامل صبر کنید.

عوارض و خطرات احتمالی پاک کردن تاتو با کیوسوییچ

پاک کردن تاتو با لیزر با وجود ایمن بودن، گاهی اوقات ممکن است با عوارض جانبی همراه باشد. برخی از موارد زیر از جمله عوارض معمول و رایج استفاده از لیزر برای حذف تاتو می باشد:

سوالات متداول در خصوص پاک کردن تاتو با لیزر در اصفهان

آیا پاک کردن تاتو با لیزر کیوسوییچ بی خطر است؟

استفاده از لیزر برای حذف تاتو یک روش ایمن محسوب می شود. در هنگام حذف ممکن است درد داشته باشید و یا احساس ناراحتی کنید. این درد کاملا طبیعی است و قابل تحمل می باشد.

آیا استفاده از لیزر کیوسوییچ می تواند جای زخم از خود باقی بگذارد؟

اگر سالم و بدون هیچ عارضه ای در پوست خود باشید، جای زخمی باقی نمی ماند. اما اگر در محل تاتو زخمی داشته باشید و از این روش استفاده کنید، آن زخم تا همیشه باقی خواهد ماند.

چگونه می توان از عوارض پاک کردن تاتو با لیزر جلوگیری کرد؟

با مراجعه به کلینیک تخصصی و پزشکی و با رعایت تمامی پروتکل های لازم، کنترل کردن عوارض جانبی استفاده از لیزر ممکن می شود. جهت پاک کردن تاتو با لیزر در اصفهان با ما تماس بگیرید.

آیا لیزر می تواند تاتو را به طور کامل پاک کند؟
بله، لیزر می تواند تاتو را به طور کامل پاک کند. در واقع، لیزر ایمن ترین و موثرترین ابزار برای پاک کردن خالکوبی های ناخواسته است. با این حال، ممکن است لازم باشد چندین جلسه قبل از پاک کردن کامل تاتو انجام دهید.

پاک کردن تاتو با لیزر چقدر دردناک است؟
آسوده باشید – در حالی که پاک کردن خالکوبی با لیزر می تواند آسیب رسان باشد، احتمال دارد که به اندازه خالکوبی آسیب نبیند. درد پاک کردن خالکوبی با درد ناشی از آفتاب سوختگی مقایسه می شود و پالس های لیزر مانند یک نوار لاستیکی به پوست شما می زند. اما قابل تحمل است.

بهترین روش برای پاک کردن خالکوبی چیست؟
درمان های لیزری
موثرترین راه برای پاک کردن تاتو از طریق لیزر درمانی است. لیزرها مستقیماً رنگدانه موجود در جوهر خالکوبی را با حداقل آسیب به پوست اطراف هدف قرار می دهند.

پاک کردن خالکوبی با لیزر چقدر طول می کشد؟
12 تا 24 هفته
به طور کلی، مشتریان حداقل به سه تا شش جلسه برای پاک کردن هر خالکوبی نیاز دارند. پس از هر جلسه، باید اجازه دهید که ناحیه حداقل قبل از دریافت یک جلسه دیگر بهبود یابد. با در نظر گرفتن این اعداد، به طور متوسط حداقل 12 تا 24 هفته طول می کشد تا یک خالکوبی پاک شود.