خدمات تخصصی پوست در اصفهان

پاکسازی پوست در اصفهان

به مجموعه روش ها و تکنیک های مراقبت پوست که موجب پاکسازی پوست شده و به سالم ماندن پوست کمک می کند اسکین کر گفته می شود. این روش ها تعداد وسیعی از تکنیک های مراقبت از پوست مثل فیشال ، پیلینگ ، ماساژ درمانی، هیدرودرمی ، پاکسازی، تخلیه کمدون، میکرودرم، اسید تراپی، کیوتن درمانی، ال ای دی تراپی، کلاژن تراپی و بطور کلی هر مهارتی که در زمینه ی مراقبت پوست است را شامل می شود.

نگرانی پوست شما هر چه باشد، ما تجربه، دانش و درمان های حرفه ای پوست را برای ارائه بهترین نتایج داریم. از آکنه گرفته تا رنگدانه، خطوط ریز تا ترک‌های پوستی، منافذ بزرگ تا روزاسه، و همه چیزهایی که در این بین وجود دارد، درمانگران مجرب ما یک برنامه درمانی مناسب برای رسیدن به اهداف پوست شما طراحی خواهند کرد. طیف وسیعی از درمان های غیرتهاجمی ما در خدمات تخصصی پوست می تواند به شما کمک کند ظاهری طبیعی و جوان داشته باشید تا بهترین ویژگی های خود را نشان دهید.

جهت اخذ نوبت خدمات پوست در اصفهان با ما تماس بگیرید.

متخصصان ما رویکردی جامع و فردی برای ارزیابی روش مراقبت از پوست و رژیم روزانه هر بیمار دارند. متخصصان مراقبت از پوست و زیبایی‌شناسان کلینیک زیبایی نیلا در طول یک جلسه مشاوره، بر روی نوع و وضعیت پوست شما و همچنین سبک زندگی و اهداف شما تمرکز می‌کنند و با تعیین ترکیب مناسب محصولات و خدمات، پوست شما به بهترین شکل ظاهر شود. تعدادی از روش های مراقبت از پوست – از جمله میکرونیدلنگ، پاکسازی پوست، لایه برداری را می توان در طی یک جلسه انجام داد.

خدمات پوستی

مشاوره مراقبت پوستی

اولین قدم در خدمات تخصصی پوست در اصفهان مشاوره است، پزشکان متخصص پوست کلینیک زیبایی نیلا پس از بررسی و تشخیص نوع روش درمان و یا در صورت نیاز، تجویز دارو به شما جهت داشتن پوستی زیبا و سالم کمک خواهند کرد. در طول مشاوره پوست، متخصصان مراقبت از پوست بر روی نوع و وضعیت پوست شما و همچنین سبک زندگی و اهداف شما تمرکز می‌کنند تا به تعیین ترکیب مناسب محصولات و خدمات کمک کنند تا پوست شما به بهترین شکل ظاهر شود.

ارزیابی پوست

پس از تعیین وقت مشاوره و ویزیت پزشک متخصص نوع پوست، مشکلات فعلی آن و داروهای فعلی که در حال مصرف آن هستید را بررسی خواهد کرد متخصصان ما محصولات و درمان های پزشکی مناسب را برای نوع پوست و روتین مراقبت از پوست را به شما توصیه می کنند. در این قرار ملاقات نباید آرایش داشته باشید.

پیگیری درمان مراقبت پوست

برای بررسی در مورد پیشرفت پروسه درمان، معمولاً چهار تا شش هفته پس از شروع یک برنامه جدید مراقبت از پوست، مجدد جلسه ای با پزشک خود جهت بررسی روش درمان و همچنین تجدید داروها و یا تکرار روش های مراقبت پوست خواهید داشت. 

در اسکین کر به روش هیدرودرمی هدف هیدراته کردن و آبرسانی و احیای پوست است که با دستگاه مخصوص این کار انجام می شود و به افراد دارای پوست خشک ، آفتاب سوخته و دهیدراته توصیه می شود. پاکسازی در اسکین کر به جهت تمیز کردن پوست از آلودگی ها و تخلیه ی جوش های سر سیاه از سطح پوست ، با استفاده از دستگاه ها و ماسک های تخصصی در کلینیک حرفه ای و تخصصی انجام می شود.

میکرودرم یک روش جوانسازی است که با لایه برداری و برداشتن لایه ی مرده سطح پوست موجب جوانسازی و رفع تیرگی پوست می شود. اسکین کر موجب جوانسازی وزیباسازی و پیشگیری از پیری زودرس پوست می شود و به پوست شما طراوت و شادابی می بخشد.

انواع لایه برداری پوست

با لایه برداری سلول های مرده پوست از بین خواهند رفت و پوست صاف و درخشان خواهد شد.

درمابلیدینگ

لایه برداری میکرو لایه بالایی پوست شما (اپیدرم). این تکنیک بافت پوست را صاف می کند و موهای سطحی صورت را از بین می برد. این یک روش سریع است و می تواند به درمان های انتخابی اضافه شود.

میکرودرم ابریژن

حذف لایه بیرونی سلول های مرده پوست با لایه برداری ملایم پوست، در حالی که سلول های مرده پوست را به روشی استریل و کنترل شده پاک می کند. پوست شما صاف و درخشان خواهد شد.

خدمات پوست اصفهان

درمان های خدمات پوستی

درمان های خدمات تخصصی پوست در اصفهان

جوانسازی پوست با خدمات انفرادی با ترکیب درمان های مراقبت از پوست و محصولات ویژه تجویز شده

لایه برداری HydraFacial

روش غیر تهاجمی لایه برداری که شامل لایه برداری کامل، لایه برداری شیمیایی، همراه با تزریق آنتی اکسیدان ها و اسید هیالورونیک برای حجیم کردن، آبرسانی و محافظت از پوست است. 

لایه برداری گردن و سینه

این ناحیه که اغلب نادیده گرفته می شود را بازسازی کنید. از طریق کاهش هایپرپیگمانتاسیون، خطوط ریز و چین و چروک به یکدست شدن ظاهر پوست کمک می کند.

پاکسازی

این درمان شامل پاکسازی پوست و چربی زدایی پوست و محصول نهایی متعادل کننده pH است.

سوالات متداول در خصوص خدمات تخصصی پوست در اصفهان

کدام پزشک برای پاکسازی پوست بهتر است؟
پزشکان متخصص پوست، در کلینیک نیلا به همراه تیم حرفه ای تخصصی خدمات پوست مب توانند به شما جهت داشتن پوستی صاف و زیبا کمک کنند.

آیا درمان پوست با لیزر برای شما خوب است؟
 لیزر درمانی برای پوست می تواند بهبود زخم را تسریع کند و شرایط پوستی مانند روزاسه یا درماتیت را بهبود بخشد. همچنین برای بهبود آکنه و به عنوان وسیله ای ضد پیری استفاده می شود.

چگونه یک کلینیک پوست خوب انتخاب کنم؟
نکاتی برای انتخاب بهترین کلینیک مراقبت از پوست
تجربه و آموزش حرفه ای. قبل از انتخاب کلینیک پوست، همیشه تخصص و مهارت پزشک پوست خود را در نظر بگیرید.
قیمت گذاری
شهرت
مجوزها