درباره کلینیک زیبایی نیلا

درباره ما

کلینیک تخصصی پوست و زیبایی، مرکزلیزر، لاغری و کاشت موی طبیعی نیلا در سال 1398 با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و معاونت درمان استان اصفهان تحت شماره ثبتی 157499-3 تاسیس گردید.

مشارکت برترین متخصصین پوست و جراحان زیبایی و لاغری با استفاده از بروزترین تکنولوژی های لیزر در دنیا مانند اِندولیفت ،لیپوست (پیکرتراشی)، الکس سرد کوترا و … در محیطی کاملا تخصصی و آرامش بخش حس خوب زیبایی و جوانی را به شما هدیه خواهد داد.

کلینیک زیبایی نیلا یکی از مجهزترین و بزرگترین کلینک زیبایی در اصفهان است که رویای شما برای داشتن چهره و بدن زیبا، زندگی سالم و شادتر را به حقیقت تبدیل می کند.

کلینیک نیلا
کلینیک زیبایی نیلا

کلینیک زیبایی نیلا با تکیه بر سابقه حرفه ای منحصر به فرد خود و همچنین تخصص تیم چند رشته ای جراحان پلاستیک و پزشکان زیبایی که گرد هم آورده است، خود را به عنوان یک مرکز حرفه ای در زمینه پزشکی زیبایی معرفی کرده است.

کلینیک زیبایی نیلا از ﮐﺎﻣﻠﺘﺮﯾﻦ و ﻣﻄﺮح ﺗﺮﯾﻦ ﻣﺮاﮐﺰ ﭘﻮﺳﺖ ،ﻣﻮ ، زﯾﺒﺎﯾﯽ ، ﻟﯿﺰر ، ﺟﺮاﺣﯽ و ﻻﻏﺮی ﺑﺎ ﻣﺘﺪ ﻧﻮﯾﻦ در اصفهان ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ و ﺧﺪﻣﺖ ﺧﻮد را ﻣﺘﻤﺎﯾﺰ از دﯾﮕﺮ ﻣﺮاﮐﺰ اراﺋﻪ ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ. ﻣﺎ ﺑﺮﺗﺮﯾﻦ ﺗﺠﻬﯿﺰات و ﻓﻨﺎوری ﻫﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﻣﻄﺮح زﯾﺒﺎﯾﯽ و ﻻﻏﺮی را ﺑﺮ ﻃﺒﻖ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی FDA امریکا و CE اروﭘﺎ و وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ و درﻣﺎن ایران در ﻣﮑﺎﻧﯽ ﻟﻮﮐﺲ و آرام ﮔﺮد ﻫﻢ آورده ایم.

آنچه درباره ما نیلا را از سایر رقبایش متمایز کرده است، تلاش بی‌وقفه کادر پزشکی مجرب و متخصص با بهره‌گیری از بهترین تجهیزات و متدهای روز دنیا می‌باشد.