لیزر اندولیفت در اصفهان

اندولیفت (اندولیفت در اصفهان) یک عمل لیزر ترکیبی است که شامل جوان‌سازی پوست به همراه کانتورینگ صورت می‌باشد. در واقع با اندولیفت، دیگر نیازی به یک جراحی که در آن پوست صورت، چانه، گردن و بخش های زیر چشم، در نواحی افتادگی و چروک شده، بریده شده و کشیده می‌گردد، وجود نخواهد داشت. این روش بسیار ایمن‌تر و کاراتر از روش‌های سنتی جراحی پوست است.

اندولیفت که واژه ای انگلیسی (Endolift) است، مدت زیادی نیست که در ایران رواج یافته است. اگر جایی به واژه ی اندولیفت برخورده اید و می‌خواهید درباره‌ی آن بدانید، یا اگر کما بیش با این واژه آشنایی داشته و قصد بررسی بیشتر آن را دارید، در اینجا می‌توانید سؤالات کلی مربوط به اندولیفت و پاسخ آن‌ها را پیدا کرده و مطالعه کنید.

جهت رزرو نوبت اندولیفت در اصفهان با ما تماس بگیرید.

همه چیز درباره‌ی اندولیفت

اِندولیفت جدیدترین و بروزترین تکنیک لیفت و جوانسازی پوست صورت و گردن ، رفع غبغب  و کانتورینگ (زاویه سازی) صورت در دنیاست. لیزر اندولیفت (این متحول کننده ی دنیای لیزر و لیفتینگ ) از نوع زیر جلدیست در حالی که تاکنون تمامی لیزرهای جوانسازی روی پوست انجام می شد.لیزر از نوع دایود1470 نانومتر است که توسط فایبرهای فوق العاده  ظریف (میکرو فایبر) به زیر پوست اعمال میشود موجب تحریک کلاژن و سفت شدن نهایتا کشیده شدن به اصطلاح لیفت پوست صورت و گردن می شود.

این روش مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا FDA و دارای CE اروپا و مجوز وزارت بهداشت ایران است. ساخت کمپانی یوفوتون ایتالیا ، برند اندولیفت بصورت انحصاری بنام این کمپانی به ثبت رسیده است. اندولیفت در اصفهان در بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان، کلینیک نیلا انجام می‌پذیرد.

اندولیفت در اصفهان

اندولیفت چیست؟

اندولیفت یک عمل لیزر ترکیبی است که شامل جوان‌سازی پوست به همراه کانتورینگ صورت می‌باشد. در واقع با اندولیفت، دیگر نیازی به یک جراحی که در آن پوست صورت، چانه، گردن و بخش های زیر چشم، در نواحی افتادگی و چروک شده، بریده شده و کشیده می‌گردند، وجود نخواهد داشت.
در این عملیات تنها نیاز به یک بی حسی موضعی و یک خنک کننده بوده و دیگر برش و بی هوشی کامل رخ نخواهد داد؛ بنابراین گزینه ای بسیار آسان تر و ایمن تر از جراحی های سنتی به حساب می‌آید.در این تکنیک هیچ گونه مواد تزریقی و فیلرهای طبیعی مثل چربی  و غیر طبیعی مثل ژل تزریق نخواهد شد بنابراین هیچ گونه حساسیت و آلرژی ایجاد نمی کند چون ماده خارجی در کار نیست.

لیزر اندولیفت در مقایسه با روش های غیر جراحی لیفت پوست مثل: تزریق فیلر، تزریق چربی، لیفت صورت با نخ، هایفوتراپی و … قطعا موثرترین است و به دلیل تولید کلاژن طبیعی توسط بدن خود شخص  شاهد نتایج کاملا طبیعی ،طولانی تر و با ماندگاری بیشتری خواهیم بود. در مقایسه با روش های جراحی،جراحی پلاستیک و فیس لیفت بدون درد و خونریزی بوده و بدون بیهوشی انجام میشود کبودی ندارد دوره نقاهت زیادی نیاز ندارد . و از نظر هزینه ای بسیار مقرون به صرفه تر است.

در ضمن این روش حتی برای افراد با سن بالا و افتادگی شدید پوستی و همچنین در درمان جای جوش بسیار مناسب می باشد. کلینیک تخصصی نیلا اولین مرکز مجهز به لیزر اندولیفت در اصفهان می باشد که پس از چندین ماه تحقیق و مشورت با تیم علمی و تخصصی خود همچنین تست و آزمایش بر روی داوطلبان و دیدن نتایج و اثر بخشی فوق‌العاده و رضایت داوطلبان عزیز این مرکز تصمیم به تجهیز دستگاه لیزر اندولیفت در اصفهان گرفت.

مزایای اندولیفت

1.درمان تک جلسه ای

2.بدون درد، خونریزی ، جای برش و زخم

3.بدون نیاز به بیهوشی و بستری

4.دوره نقاهت بسیار بسیار کوتاه

5.کاملا طبیعی بدون مواد تزریقی و آلرژی

6.نتایج باورنکردنی در مقایسه با سایر روش های لیفت

کاربردهای اندولیفت

1.جوانسازی و لیفت فوق العاده پوست صورت و گردن

2.اندولیفت غبغب : رفع غبغب و کانتورینگ (زاویه سازی) صورت

3.درمان اسکار آکنه (جای جوش)

4.اندولیفت زیر چشم : درمان پف و رفع چربی های زیر چشم

5.رفع چربی ای موضعی و لیفت دیگر بخش های بدن مانند اندولیفت شکم

6.درمان سلولیت

برای کدام یک از بخش های بدن می‌توان از این عمل استفاده کرد؟

از لیزر اندولیفت در موارد زیر استفاده می شود:
– بر روی گردن
– قسمت های زیر لب، اطراف دهان و حدود چانه (که عموماً تمام افراد به مرور دچار آن می شوند)
– خط فک
– افتادگی‌های روی گونه 
– افتادگی های میانه‌ی چهره
– افتادگی های زیر چشم ها

و در کل، از اندولیفت بیشتر برای بخش‌های مربوط به صورت استفاده می شود. این عمل یکی از بخش‌های مربوط به زیبایی محسوب شده و در حال حاضر از پرطرفدارترین تقاضاها در کلینیک های زیبایی محسوب می‌شود.

عوارض لیزر اندولیفت چیست؟

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره شد، این عمل از طریق بی حسی موضعی صورت می‌گیرد، که در مقایسه با روش‌های سنتی و سایر فرایند های کششی‌ای که بر روی پوست انجام می شود، عملاً بدون درد محسوب می شود؛ هر چند این درد به ندرت گاهی تا چهل و هشت ساعت پس از عمل نیز طول می‌کشد (درد از 6 ساعت پس از پایان عمل آغاز می گردد).
بازگشت به زندگی عادی، از همان روز نخست امکان پذیر خواهد بود. چرا که هیچ کبودی‌ای وجود نخواهد داشت و همین‌طور به دلیل ماهیت فرایند که با لیزر انجام می‌شود، نیازی به بانداژ نیز وجود نخواهد داشت.

آیا می‌توان این فرایند را در تمامی نواحی صورت و چروک هایی که بر اثر افزایش سن ایجاد شده‌اند، استفاده کرد؟

پاسخ بدون تردید، مثبت است. این عمل برای انواع متفاوت پوست صورت و همین‌طور برای انواع سنین قابل استفاده است. ولی در برخی از موارد حاد، که افتادگی پوست بسیار شدید بوده یا دارای چروک های عمیق باشد، نیاز است از روش هایی دیگر که به عنوان مکمل اندولیفت استفاده خواهند شد، استفاده کرد.

ماندگاری اثر اندولیفت

لیزر اندولیفت در اصفهان یکی از روش های بسیار نادری است که اثر آن بلافاصله پس از اتمام فرایند قابل بررسی است، چرا که اثری از کبودی و یا نیازی به بانداژ نبوده و اثر نهایی کار از همان ابتدا مشخص است. مدت زمانی که اثر اندولیفت بر روی پوست باقی می‌ماند، بیش از هر چیز به ساختار پوست وابسته است. اما معمولاً در کمترین حالت حداقل دو سال ماندگاری خود را حفظ می‌کند. این اثر همچنین می‌تواند تا پنج سال نیز پابرجا باقی بماند.

آیا تنها یک جلسه برای لیزر اندولیفت کافی خواهد بود؟

پس از مراجعه‌ی شخص به کلینیک زیبایی نیلا، معمولاً پزشک بر اساس ساختار پوست مراجعه کننده و همین‌طور شدت مشکلات پوستی او، مشخص می‌کند که چند جلسه برای این کار کافی خواهد بود. معمولاً بالای 70% مراجعه کنندگان می توانند مشکلات خود را در یک جلسه حل کنند. هرچند گاهی برای مشکلات پوستی حاد تر، 2 الی 3 جلسه از اندولیفت در طول 6 ماه توصیه خواهد شد.

آیا لیزر اندولیفت اثر چربی سوزی دارد؟ یا تنها باعث حالت گرفتن و سفتی پوست صورت می شود؟

لیزر اندولیفت دارای سه حالت است:
درمان آکنه
– چربی سوزی (لیپوتیز)
– فرم دهنده‌ی پوست

برای پوست هایی که حالت افتاده دارند، از حالت فرم دهنده‌ی پوست استفاده می شود. در مواردی که نیاز به کاهش افتادگی وجود دارد، و یا در مناطقی که چربی سوزی لازم است، از روش های ترکیبی استفاده می‌شود.

کل پروسه چه مدت زمان طول می کشد؟ آیا می توان در یک جلسه از عمل تمامی مشکلات مربوط به صورت را پوشش داد؟

در اندولیفت، قبل از آغاز به کار، تمامی چهره به 4 بخش تقسیم می‌شود. همان‌طور هم که پیش‌تر اشاره شد، این چهار بخش شامل موارد زیر است:

– بخش گردن و زیر صورت
– بخش خطوط مربوط به فک
– بخش گونه ها و چین و چروک های اطراف بینی
– بخش مربوط به اطراف چشم

معاینه، برنامه ریزی و درمان هریک از این چهار بخش به صورت جداگانه انجام می پذیرد. هریک از این بخش ها اگر تحت درمان قرار بگیرند، چیزی در حدود چهل و پنج دقیقه زمان نیاز خواهند داشت. البته در برخی مواقع، ترکیبی از دو مدل از این موارد، می تواند در یک جلسه از عمل انجام بگیرد.

اندولیفت

اندولیفت چه تفاوتی با سایر روش هایی که برای جوان‌سازی پوست صورت انجام می‌گیرد، دارد؟

مشخصاً این روش، روش نوینی از عمل است که با ابداع لیزر ها به وجود آمده است و بنابراین عملی به سبک مدرن می باشد. اساساً اندولیفت با جراحی صورت اصلاً قابل مقایسه نیست. جراحی های سنتی دارای عوارض و خطرات بالقوه ای نظیر فلج صورت، فلج عصب لب، خونریزی، از دست دادن پوست، افتادگی پلک و مشکل در ریکاوری پس از عمل می باشند.
با توجه به مشکلات عدیده ی جراحی های سنتی، آن‌ها کم کم جای خود را به روش های مدرن نظیر اندولیفت می سپارند. این روش نوین هم‌چنین می تواند بدون آنکه مجبور به شکافتن پوست شود، به زیر پوست نفوذ کرده و مستقیماً کلاژن و چربی زیر پوست را هدف قرار دهد.

در مجموع می توان عنوان داشت این روش بسیار ایمن تر و کارا تر از روش های سنتی جراحی پوست بوده و به همین دلیل بهترین انتخاب برای انجام عمل زیبایی خواهد بود.

عکس‌های قبل و بعد از اندولیفت