بهترین دکتر اندولیفت اصفهان

اندولیفت، یک عمل لیزر ترکیبی است که شامل جوان‌سازی پوست به همراه کانتورینگ صورت می‌باشد. در واقع با اندولیفت، دیگر نیازی به یک جراحی که در آن پوست صورت، چانه، گردن و بخش های زیر چشم، در نواحی که افتادگی ایجاد شده و چین و چروک‌ها قابل مشاهده هستند، بریده شده و کشیده می‌گردد، وجود نخواهد داشت. این روش بسیار ایمن‌تر و کاراتر از روش‌های سنتی جراحی پوست است که توسط بهترین دکتر اندولیفت اصفهان در کلینیک نیلا انجام می‌شود.

اندولیفت که واژه ای انگلیسی (Endolift) است، مدت زیادی نیست که در ایران رواج یافته است. اگر جایی به واژه ی اندولیفت برخورده اید و می‌خواهید درباره‌ی آن بدانید، یا اگر کما بیش با این واژه آشنایی داشته و قصد بررسی بیشتر آن را دارید، در اینجا می‌توانید تمامی سؤالات مربوط به روش جوانسازی و لیفت اندولیفت و پاسخ آن‌ها را پیدا کرده و مطالعه کنید.

کلینیک نیلا اولین مرکز لیزر اندولیفت در اصفهان با بیشترین تعداد کیس در روز، جهت رزرو نوبت اندولیفت با ما تماس بگیرید. 03137759050

همه چیز درباره‌ی اندولیفت​

اندولیفت جدیدترین و بروزترین تکنیک لیفت و جوانسازی پوست صورت و گردن، رفع غبغب و کانتورینگ (زاویه سازی) صورت در دنیاست. لیزر اندولیفت (این متحول کننده ی دنیای لیزر و لیفتینگ) از نوع زیر جلدیست، در حالی که تاکنون تمامی لیزرهای جوانسازی روی پوست انجام می‌شد. لیزر Endolift از نوع دایود 1470 نانومتر است، که توسط فایبرهای فوق العاده ظریف (میکرو فایبر) به زیر پوست اعمال میشود موجب تحریک کلاژن و سفت شدن و نهایتا کشیده شدن به اصطلاح لیفت پوست صورت و گردن می‌شود.

این روش مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا FDA و دارای CE اروپا و مجوز وزارت بهداشت ایران است. دستگاه اندولیفت ساخت کمپانی یوفوتون ایتالیا است، برند اندولیفت بصورت انحصاری بنام این کمپانی به ثبت رسیده است. لذا به برند دستگاه‌های موجود در بازار که با اسم اندولیفت معرفی می‌شوند توجه کنید. اندولیفت در اصفهان در بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان، کلینیک نیلا انجام می‌پذیرد.

اندولیفت در اصفهان

اندولیفت چیست؟

اندولیفت یک عمل لیزر ترکیبی است که شامل جوان‌سازی پوست به همراه کانتورینگ صورت می‌باشد. در واقع با اندولیفت، دیگر نیازی به یک جراحی که در آن پوست صورت، چانه، گردن و بخش های زیر چشم، در نواحی افتادگی و چروک شده، بریده شده و کشیده می‌گردند، وجود نخواهد داشت.

در این روش جوانسازی، تنها نیاز به یک بی حسی موضعی و یک خنک کننده بوده و دیگر برش و بی هوشی کامل رخ نخواهد داد؛ بنابراین گزینه ای بسیار آسان تر و ایمن تر از جراحی های سنتی به حساب می‌آید. در این تکنیک هیچ گونه مواد تزریقی و فیلرهای طبیعی مثل تزریق چربی و غیر طبیعی مثل تزریق فیلر انجام نخواهد شد بنابراین هیچ گونه حساسیت و آلرژی ایجاد نمی کند چون ماده خارجی در کار نیست.

لیزر اندولیفت در مقایسه با روش های غیر جراحی لیفت پوست مثل: تزریق ژل، تزریق چربی در اصفهان، لیفت صورت با نخ، هایفوتراپی و … قطعا موثرترین است و به دلیل تولید کلاژن طبیعی توسط بدن خود شخص  شاهد نتایج کاملا طبیعی ،طولانی تر و با ماندگاری بیشتری خواهیم بود. در مقایسه با روش های جراحی،جراحی پلاستیک و فیس لیفت بدون درد و خونریزی بوده و بدون بیهوشی انجام میشود کبودی ندارد دوره نقاهت زیادی نیاز ندارد و از نظر هزینه ای بسیار مقرون به صرفه تر است.

در ضمن این روش حتی برای افراد با سن بالا و افتادگی شدید پوستی و همچنین در درمان جای جوش و اسکار آکنه بسیار مناسب می باشد. کلینیک تخصصی نیلا اولین مرکز مجهز به لیزر اندولیفت در اصفهان می باشد که پس از چندین ماه تحقیق و مشورت با تیم علمی و تخصصی خود همچنین مشاهده نتایج تست و آزمایش بر روی داوطلبان و اثر بخشی فوق‌العاده و رضایت داوطلبان عزیز، تصمیم به تجهیز دستگاه لیزر اندولیفت در اصفهان گرفت.

مزایای اندولیفت

 • درمان تک جلسه ای
 • بدون درد، خونریزی ، جای برش و زخم
 • بدون نیاز به بیهوشی و بستری
 • دوره نقاهت بسیار بسیار کوتاه
 • کاملا طبیعی بدون مواد تزریقی و آلرژی
 • نتایج باورنکردنی در مقایسه با سایر روش های لیفت

کاربردهای اندولیفت

 • جوانسازی و لیفت فوق العاده پوست صورت و گردن
 • اندولیفت غبغب: رفع غبغب و کانتورینگ (زاویه سازی) صورت
 • درمان اسکار آکنه (جای جوش)
 • اندولیفت زیر چشم: درمان پف و رفع چربی های زیر چشم
 • اندولیفت برای خط خنده
 • رفع چربی ای موضعی و لیفت دیگر بخش های بدن مانند اندولیفت شکم
 • درمان سلولیت

برای کدام یک از بخش های بدن می‌توان از اندولیفت استفاده کرد؟

از لیزر اندولیفت در موارد زیر استفاده می شود:

اندولیفت صورت و گردن شامل:

 • بر روی گردن
 • قسمت های زیر لب، اطراف دهان و حدود چانه (که عموماً تمام افراد به مرور دچار آن می شوند)
 • خط فک
 • افتادگی‌های روی گونه
 • افتادگی های میانه‌ی چهره
 • افتادگی های زیر چشم ها
 • اندولیفت غبغب

اندولیفت بدن شامل:

– اندولیفت بازو
– اندولیفت ران‌ها  
– اندولیفت دست‌ها
– اندولیفت شکم

و در کل، از اندولیفت برای بخش‌هایی که دچار افتادگی و شلی پوست، چین و چروک و چربی کم هستند می‌تواند استفاده شود، این اثرات منجر به بهبود ساختار پوست، افزایش کلاژن و الاستیسیته پوست می‌گردد.

عوارض لیزر اندولیفت چیست؟

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره شد، این عمل از طریق بی حسی موضعی صورت می‌گیرد، که در مقایسه با روش‌های سنتی و سایر فرایند های کششی‌ای که بر روی پوست انجام می شود، عملاً بدون درد محسوب می شود؛ هر چند این درد به ندرت گاهی تا چهل و هشت ساعت پس از عمل نیز طول می‌کشد (درد از 6 ساعت پس از پایان عمل آغاز می گردد).
بازگشت به زندگی عادی، از همان روز نخست امکان پذیر خواهد بود. چرا که هیچ کبودی‌ای وجود نخواهد داشت و همین‌طور به دلیل ماهیت فرایند که با لیزر انجام می‌شود، نیازی به بانداژ نیز وجود نخواهد داشت.

آیا می‌توان این فرایند را در تمامی نواحی صورت و چروک هایی که بر اثر افزایش سن ایجاد شده‌اند، استفاده کرد؟

پاسخ بدون تردید، مثبت است. این عمل برای انواع متفاوت پوست صورت و همین‌طور برای انواع سنین قابل استفاده است. ولی در برخی از موارد حاد، که افتادگی پوست بسیار شدید بوده یا دارای چروک های عمیق باشد، نیاز است از روش هایی دیگر که به عنوان مکمل اندولیفت استفاده خواهند شد، استفاده کرد.

ماندگاری اثر لیزر اندولیفت

لیزر اندولیفت در اصفهان یکی از روش های بسیار نادری است که اثر آن بلافاصله پس از اتمام فرایند قابل بررسی است، چرا که اثری از کبودی و یا نیازی به بانداژ نبوده و اثر نهایی کار از همان ابتدا مشخص است. مدت زمانی که اثر اندولیفت بر روی پوست باقی می‌ماند، بیش از هر چیز به ساختار پوست وابسته است. اما معمولاً در کمترین حالت حداقل دو سال ماندگاری خود را حفظ می‌کند. این اثر همچنین می‌تواند تا پنج سال نیز پابرجا باقی بماند.

تعداد جلسات مورد نیاز لیزر اندولیفت

پس از مراجعه‌ی شخص به کلینیک زیبایی نیلا، معمولاً پزشک بر اساس ساختار پوست مراجعه کننده و همین‌طور شدت مشکلات پوستی او، مشخص می‌کند که چند جلسه برای این کار کافی خواهد بود. معمولاً بالای 70% مراجعه کنندگان با یک جلسه می‌توانند به نتایج دلخواه خود دست یابند. هرچند گاهی برای مشکلات پوستی حاد تر، 2 الی 3 جلسه از اندولیفت در طول 6 ماه توصیه خواهد شد.

تاثیر اندولیفت بر لاغری و چربی سوزی

لیزر اندولیفت دارای سه حالت است:
درمان آکنه
– چربی سوزی (لیپولیز)
– فرم دهنده‌ی پوست

برای پوست هایی که حالت افتاده دارند، از حالت فرم دهنده‌ی پوست استفاده می شود. در مواردی که نیاز به کاهش افتادگی وجود دارد، و یا در مناطقی که چربی سوزی لازم است، از روش های ترکیبی استفاده می‌شود.

اندولیفت به عنوان یک تکنولوژی نوین و مؤثر در حوزه زیبایی، تأثیر مثبتی بر روی لاغری و اصلاح بعضی از نواحی مختلف بدن دارد. در مورد لاغری بازوها، اندولیفت بازو با استفاده از لیزر و فناوری پیشرفته، به عنوان یک روش غیرتهاجمی استفاده می‌شود که به طور موثر به کاهش چربی‌های اضافی و بهبود ظاهر بازوها کمک می‌کند. همچنین، در خصوص سفت کردن پوست و لاغری شکم و ران‌ها، اندولیفت به عنوان یک راه حل نوین به دست آوردن فرم دلخواه در این مناطق شناخته می‌شود. البته که برای افرادی که حجم بالایی از چربی های اضافی در این نواحی دارند، پیکرتراشی با دستگاه لیپوست پیشنهاد می‌شود. جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.  با تلفیق تاثیر فناوری لیزر اندولیفت در مناطق مختلف بدن، اندولیفت به عنوان یک راهکار جامع و کارآمد در بهبود ظاهر و افزایش اعتماد به نفس افراد مطرح می‌شود.

مدت زمان پروسه لیفت و جوانسازی با اندولیفت

در اندولیفت، قبل از آغاز به کار، تمامی چهره به 4 بخش تقسیم می‌شود. همان‌طور هم که پیش‌تر اشاره شد، این چهار بخش شامل موارد زیر است:

– بخش گردن و زیر صورت
– بخش خطوط مربوط به فک
– بخش گونه ها و چین و چروک های اطراف بینی
– بخش مربوط به اطراف چشم

معاینه، برنامه ریزی و درمان هریک از این چهار بخش به صورت جداگانه انجام می پذیرد. هریک از این بخش ها اگر تحت درمان قرار بگیرند، چیزی در حدود چهل و پنج دقیقه زمان نیاز خواهند داشت. البته در برخی مواقع، ترکیبی از دو مدل از این موارد، می تواند در یک جلسه از عمل انجام بگیرد.

اندولیفت

تفاوت اندولیفت با سایر روش‌های زیبایی و جوانسازی

مشخصاً این روش، روش نوینی از عمل است که با ابداع لیزر ها به وجود آمده است و بنابراین عملی به سبک مدرن می باشد. اساساً اندولیفت با جراحی صورت اصلاً قابل مقایسه نیست. جراحی های سنتی دارای عوارض و خطرات بالقوه ای نظیر فلج صورت، فلج عصب لب، خونریزی، از دست دادن پوست، افتادگی پلک و مشکل در ریکاوری پس از عمل می باشند.
با توجه به مشکلات عدیده ی جراحی های سنتی، آن‌ها کم کم جای خود را به روش های مدرن نظیر اندولیفت می سپارند. این روش نوین هم‌چنین می تواند بدون آنکه مجبور به شکافتن پوست شود، به زیر پوست نفوذ کرده و مستقیماً کلاژن و چربی زیر پوست را هدف قرار دهد.

در مجموع می توان عنوان داشت این روش بسیار ایمن تر و کارا تر از روش های سنتی جراحی پوست بوده و به همین دلیل بهترین انتخاب برای انجام عمل زیبایی خواهد بود.

در اصفهان، اندولیفت به عنوان یک روش پیشرفته و موثر در درمان مشکلات پوستی و درمان افتادگی به کار می‌رود. این تکنولوژی مدرن توسط بهترین دکتر اندولیفت با استفاده از لیزر اندولیفت در اصفهان به شکل حرفه‌ای و تخصصی اجرا می‌شود. این روش امکان درمان مشکلات پوستی متنوع از جمله چروک‌ها، افتادگی پوست، جوش‌ها و … را به مراجعه کنندگان عزیز اصفهانی ارئه می‌دهد. ترکیب تخصص پزشک ماهر و فناوری مدرن در لیزر اندولیفت، در اصفهان گزینه‌ای مناسب برای بهبود و جوان‌تر کردن پوست با اطمینان از سلامتی و ایمنی آن می‌باشد.

اندولیفت تکنولوژی غیرتهاجمی برای ترمیم پوست

اندولیفت، یک تکنولوژی پیشرفته و غیرتهاجمی در حوزه ترمیم پوست است که به عنوان یک روش نوین درمانی در زمینه زیبایی و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تکنولوژی بر اساس اصول تحریک کنترل شده بافت‌های پوستی عمل می‌کند و با استفاده از امواج لیزر، باعث افزایش تولید کلاژن در لایه‌های عمقی پوست می‌شود. این افزایش تولید کلاژن منجر به جمع‌شدگی و تایت شدن پوست و کاهش چین و چروک‌ها می‌شود. یکی از ویژگی‌های برجسته اندولیفت، عدم نیاز به برش یا تزریقات جراحی است، که این امر باعث می‌شود تا بعد از انجام این روش، هیچ نشانه‌ای از زخم بر پوست وجود نداشته باشد. به همین دلیل، اندولیفت به عنوان یک راهکار امن، کم خطر و با اثرات طولانی مدت در حوزه جوانسازی پوست جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است.

اندولیفت و درمان سلولیت

با توجه به اینکه سلولیت معمولاً به دلیل تغییرات در بافت‌های زیرپوستی ایجاد می‌شود، اندولیفت با تمرکز بر لایه‌های عمیق‌تر پوست، به طور مؤثری مشکل سلولیت را بهبود می‌بخشد. این روش غیرتهاجمی و بدون نیاز به جراحی، به عنوان یک راهکار مطمئن و کارآمد در درمان سلولیت، مورد توجه متخصصین قرار گرفته است و نتایج قابل شگفت انگیزی را در بهبود ظاهر پوست و کاهش علائم سلولیت ارائه می‌دهد.

 

سوالات متداول در خصوص لیزر اندولیفت در اصفهان

اندولیفت چگونه کار می کند؟

درمان Endolift® اندو بافتی (بینابینی) است و از طریق فیبرهای میکرو نوری یکبار مصرف خاص، عمل می کند، که به راحتی زیر پوست به هیپودرم سطحی وارد می شود.

FaceTite چیست؟

FaceTite توسط InMode یک روش سفت کردن و کاهش چربی پوست برای مردان و زنان است که افتادگی پوست، چین و چروک و سایر علائم پیری را برطرف می کند. اگر به دنبال لیفت و کانتور کردن با یک رویکرد کم تهاجمی هستید، FaceTite با اندولیفت می تواند مناسب شما باشد.

هزینه اندولیفت چقدر است؟

قیمت اندولیفت معمولاً بر اساس ناحیه تحت درمان است. قیمت ها از 3000 پوند در خارج از ایران شروع می شود. در کلینیک نیلا، توصیه می کنیم یک مشاوره با پزشک خود رزرو کنید و در مورد نگرانی ها و اهداف پوست خود صحبت کنید. پس از آن متخصصان ما اطلاعات لازم در خصوص قیمت اندولیفت صورت و سایر نواحی را در اختیار شما خواهند گذاشت.

اندولیفت چقدر دوام دارد؟

در حالی که اثرات سفت کننده می تواند برای 1 تا 2 سال باقی بماند، برخی از بیماران و پزشکان نتایج را تا 5 سال گزارش می کنند – در مقایسه با طول عمر 8 تا 10 ساله که از نتایج جراحی لیفت صورت انتظار دارید.

چه مدت طول می کشد تا نتایج Endolift را ببینید؟

بهبود “ساختار” پوست – پروتئین های ساختاری مانند کلاژن و الاستین به طور طبیعی در پاسخ به اندولیفت تولید می شوند. علائم اولیه را می توان به محض 4-8 هفته مشاهده کرد، اما این روند به مرور زمان با نتایج “اوج” 9-12 ماه پس از عمل ادامه می یابد.

آیا اندولیفت موثر است؟

از نظر زیبایی شناسی صورت، Endolift® می تواند برای اصلاح افتادگی خفیف پوست و تجمع چربی در یک سوم پایینی صورت (چانه دوگانه، گونه ها، دهان، خط فک) و گردن و همچنین برای رفع شلی پوست در پلک ها موثر باشد.

آیا اندولیفت تحت FDA تایید شده است؟

Endolift یک لیزر درمانی غیر جراحی، بدون اسکار و بدون درد است که مورد تایید FDA است تا به کاهش چربی بیش از حد و تحریک کلاژن پوستی جدید کمک کند. در نتیجه پوست بلافاصله سفت تر می شود.

آیا اندولیفت چربی ها را آب می کند؟

Endolift® یک روش پیشرفته است که برای بازسازی لایه های عمیق و سطحی پوست، سفت کردن پوست، تحریک تولید کلاژن و در صورت لزوم کاهش چربی اضافی استفاده می شود.

آیا می توانم بعد از اندولیفت ورزش کنم؟

بیماران می توانند در عرض چند ساعت به کار و فعالیت عادی خود بازگردند. هیچ گونه منع مصرف شناخته شده ای برای Endolift® وجود ندارد.

6 دیدگاه در “اندولیفت در اصفهان – بهترین روش جوانسازی

 1. مینا دهقان فر گفت:

  تاثیر این لیزر چقدر باقی میمونه ؟ آیا خط اخم هم از بین میبره؟

  1. info@admin.com گفت:

   تأثیر این لیزر در طولانی مدت حاصل می‌شود و می‌توان آن را برای کاهش چین و چروک‌های عمیق اطراف چشم نیز به کار برد. برای دریافت مشاوره بیشتر، با ما تماس بگیرید.

 2. زهرا قربانی گفت:

  سلام آقای دکتر لیزر اندولیفت طی یک جلسه قابل انجامه و هزینه آن چقدره؟

  1. info@admin.com گفت:

   این لیزر به صورت میانگین یک جلسه انجام میشه و تاثیر طولانی مدتی را داره، برای اطلاع از هزینه ها با شماره های ما تماس بگیرید.

 3. علی باقری گفت:

  من 32 سالمه و خط خندم خیلی عمیق شده. من می تونم برای اندولیفت اقدام کنم یا باید صبر کنم؟

  1. info@admin.com گفت:

   باید در قدم اول مشاوره بشین اما بله، لیزر اندولیفت نتایج فوق العاده ای رو برای سگینگ ها و خط لبخند داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *