تزریق ژل در اصفهان

بهترین کلینیک تزریق ژل و تزریق فیلر​ در اصفهان

بسیاری از علایم قابل مشاهده‌ی پیری در صورت به دلیل کاهش حجم اتفاق می‌افتد. با افزایش سن بافت‌های پوستی نازک می‌شوند و خطوط صورت که معمولاً در اطراف بینی، دهان، چشم و گونه مشاهده می‌شوند، عمیق تر شده و به چین و چروک‌هایی مشخص تبدیل می‌شوند. تزریق ژل در اصفهان بیشتر با کاربرد پر کردن چین و چروک صورت شناخته می‌شود و در دنیا هم با نام فیلر چین و چروک شناخته می‌شود. ولی واقعیت این است که این روش درمانی کاربردهای بسیار بیشتری دارد.

عمل تزریق ژل و فیلر (هیالورونیک اسید) می‌تواند به‌عنوان پرکننده‌ی  پوست استفاده گردد تا باعث شود پوست فرم بهتری داشته و سفت تر به نظر بیاید. همچنین این روش برای درمان مشکلاتی نظیر جای زخم عادی یا عمیق و همچنین رفع خطوط عمیق استفاده می‌گردد. این عمل برای بهبود چروک تشکیل‌شده بر روی صورت و همچنین برای حجم دادن به لب‌ها و گونه‌ها نیز به کار گرفته می‌شود.

ژل ها نوعی از فیلرها یا پرکننده هایی هستند که برای جوانسازی و حجم دهی در نواحی مختلف تزریق می شوند. این دسته از فیلر ها که ساختاری ژلی شکل دارند جهت رفع چین و چروک و خطوط و حجم دهی و فرم دهی (کانتورینگ) به نواحی مثل لب، گونه، زیرچشم و … مورد استفاده قرار میگیرند. این روش به دلیل کم عارضه بودن، هزینه مناسب و جوابدهی قابل قبولی که دارد طرفداران زیادی پیدا کرده است.

بهترین دکتر تزریق ژل در اصفهان

تزریق ژل یکی از روش‌های محبوب و موثر برای جوان‌سازی پوست و بهبود ظاهر آن است. این روش به شما امکان می‌دهد تا با کمترین درد و زمان، به نتایج دلخواه خود برسید.

این نوع فیلر ها که اثر موقت دارند و بعد از مدتی جذب بدن می شوند بر پایه ی هیالورونیک اسید هستند. هیالورونیک اسید ماده ای قندی است که بطور طبیعی در پوست و غضروف های بدن وجود دارد و زمانیکه با آب ترکیب می شود حجیم شده و شکلی ژله ای   پیدا میکند.

ژل های برپایه ی هیالورونیک اسید پرطرفدارترین این ژل ها هستند و عموم این ژل ها از تائیدیه FDA سازمان غذا و دارو امریکا برخوردارند و ماندگاری آنها بین 6 تا 12 ماه است.

ژل هایی که برای تزریق استفاده می شوند انواع گوناگونی دارند. بعضی از این فیلر ها کیفیت نسبتا پایین تری از سایر این فیلر ها دارند. اگر تزریق ژل شما توسط پزشک متخصص که از مهارت و آگاهی کامل در این زمینه برخوردارند انجام شود و همچنین از ژل های با کیفیت و استاندارد برای شما استفاده شود هیچ گونه عارضه ی خاصی به جز کمی تورم و قرمزی( که کاملا طبیعی است و زودگذر) ایجاد نخواهد شد.

تزریق ژل چیست؟

اسید هیالورونیک (Hyaluronic Acid) و کلاژن (Collagen)، ماده‌هایی هستند که باعث نرمی و جوان ماندن پوست صورت می‌شوند. با افزایش سن میزان این دو ماده در پوست کاهش می‌یابد و صورت شادابی خود را از دست می‌دهد. برای برگرداندن زیبایی چهره باید اسید هیالورونیک یا کلاژن به آن تزریق شود. این دقیقا همان کاری است که تزریق ژل یا فیلر انجام می‌دهد.

عمل تزریق ژل در اصفهان و فیلر می‌تواند به عنوان پر کننده‌ی پوست استفاده گردد تا باعث شود پوست فرم بهتری داشته و سفت تر به نظر بیاید. همچنین این عمل برای درمان مشکلاتی نظیر جای زخم عادی یا عمیق و همچنین چروک های عمیق استفاده می‌گردد. این عمل همچنین برای بهبود چروک تشکیل شده بر روی صورت و برای حجم دادن به لب ها و گونه ها نیز به کار گرفته می‌شود. در کل می توان بخش هایی که قابل درمان با این روش هستند را به شکل زیر دسته بندی کرد:

مزایای تزریق ژل

علاوه بر رفع چین و چروک و خطوط عمیق، تزریق ژل و فیلر جهت برجسته سازی ناحیه‌ی مورد تزریق استفاده می شود. همان‌طور که اکثر افراد این موضوع را می دانند، گونه ها و لب ها تأثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره دارند. امروزه افراد می‌توانند به راحتی از فیلر ها برای برجسته سازی گونه ها یا اصطلاحاً کاشت گونه و لب استفاده کنند. تزریق ژل یک عمل سرپایی است که با بی حسی موضعی در کلینیک قابل انجام است. البته تا 24 ساعت پس از تزریق، فرد مورد درمان باید از فعالیت بدنی شدید خودداری کند و در معرض گرما یا نور زیاد خورشید قرار نگیرد. درد، قرمزی و تورم خفیفی نیز ظاهر خواهد شد که مزاحمتی ایجاد نمی‌کند و برطرف می شود. کمپرس آب سرد یا یخ می تواند به کاهش تورم ناحیه تزریق شده کمک کند.

 • رفع چین و چروک
 • بهبود زخم های پوستی
 • بهبود کاهش حجم صورت
 • ایجاد لب های حجیم و زیبا
 • رفع اسکار آکنه
 • بهبود ظاهر پوست
 • بهبود پیری روی دست‌ها

نواحی تزریق ژل

نواحی تزریق ژل به صورت

تزریق ژل لب:

تزریق ژل لب در اصفهان می‌تواند برای اصلاح عدم تقارن لب‌ها، افزایش حجم لب‌های نازک، یا پر کردن خطوط اطراف دهان استفاده شود. این روش معمولاً به صورت سرپایی در مطب پزشک انجام می‌شود و نیاز به بی‌حسی ندارد. نتایج تزریق ژل لب معمولاً بلافاصله قابل مشاهده است و می‌تواند تا 6 تا 12 ماه باقی بماند. با این حال، مانند هر عمل زیبایی، تزریق ژل لب نیز با خطرات و عوارض جانبی همراه است. این عوارض می‌تواند شامل تورم، کبودی، قرمزی، درد، و در موارد نادر، عفونت یا واکنش آلرژیک باشد. تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل گونه:

تزریق ژل گونه می‌تواند برای افراد در هر سنی که به دنبال بهبود ظاهر گونه‌های خود هستند، مفید باشد. این روش به ویژه برای افرادی که به دلیل افزایش سن، حجم گونه‌های خود را از دست داده‌اند یا دارای خطوط و چین و چروک در اطراف گونه‌های خود هستند، مفید است. تزریق ژل گونه معمولاً در مطب پزشک انجام می‌شود و نیاز به بی‌حسی ندارد. این روش به طور معمول 15 تا 30 دقیقه طول می‌کشد.

تزریق ژل به چانه:

این روش می‌تواند برای افرادی که چانه کوچکی دارند، چانه آنها عقب رفته است یا به دنبال ایجاد تعادل در تناسبات صورت خود هستند، مفید باشد. مزایای تزریق ژل چانه شامل برجسته شدن چانه، ایجاد تقارن در صورت، رفع خطوط و چین و چروک، غیرجراحی بودن، دوره نقاهت کوتاه، نتایج فوری و ماندگاری بالا می‌شود.

تزریق ژل صورت:

تزریق ژل صورت، روشی محبوب برای جوانسازی پوست و رفع چین و چروک و همچنین ایجاد تناسب در صورت است. این روش می‌تواند برای رفع خطوط و چین و چروک‌های پیشانی، خطوط خنده، خطوط اطراف دهان، حجم‌دهی به لب‌ها، گونه‌ها و چانه و همچنین رفع جای زخم و گودی زیر چشم استفاده شود.

تزریق ژل بالای لب:

تزریق ژل بالای لب، روشی محبوب برای از بین بردن چین و چروک های ایجاد شده بالای لب انجام می شود. تزریق ژل می تواند عدم تقارن لب ها را اصلاح کند، خطوط عمودی بالای لب را کاهش دهد و به طور کلی ظاهر لب ها را جوان تر کند.

تزریق ژل برای خط خنده:

تزریق ژل خط خنده روشی محبوب برای کاهش خطوط عمیق در دو طرف دهان است که به عنوان خطوط خنده نیز شناخته می شوند. این خطوط می توانند با افزایش سن، به دلیل حرکات صورت و یا قرار گرفتن در معرض نور خورشید عمیق تر شوند.

تزریق ژل برای خط اخم:

اگر به دنبال کاهش خطوط اخم خود هستید، تزریق ژل خط اخم می تواند یک گزینه مناسب باشد. با این حال، مهم است که قبل از انجام هر گونه تزریق، تحقیقات خود را انجام دهید و با یک پزشک مجرب مشورت کنید. در بعضی موارد با تزریق بوتاکس می توانید خطوط اخم خود را از بین ببرید.

تزریق ژل زاویه فک:

تزریق ژل زاویه فک روشی محبوب برای ایجاد خط فک، کانتور و ایجاد ظاهری جوان تر و لاغرتر است. این روش با تزریق فیلرهای پوستی، معمولاً اسید هیالورونیک، به نواحی مختلف فک و چانه انجام می شود. فیلرها با افزایش حجم و برجسته کردن خط فک، ظاهری زاویه دارتر و مشخص تر به آن می دهند.

تزریق ژل شقیقه:

در تزریق ژل شقیقه، از فیلرهای پوستی، مانند اسید هیالورونیک، برای پر کردن خطوط و حجم‌دهی به بافت‌های شقیقه استفاده می‌شود. این تزریق معمولاً در مطب پزشک و به صورت سرپایی انجام می‌شود و نیاز به بی‌حسی موضعی دارد.

تزریق ژل زیر چشم:

تزریق فیلر زیر چشم کمک می کند تا مشکلاتی مثل سیاهی زیر چشم ها، فرورفتگی های دایره ای شکل و چین و چروک های زیر پلک که به دلیل بالا رفتن سن، استفاده مداوم از عینک یا مواردی مانند مشکلات کبدی ایجاد می شوند،را رفع کنید. متاسفانه هر چه سن بالاتر می رود، میزان سیاهی و کبودی زیر چشم ها نیز بیشتر می شود، چرا که بافت های سلولی نیز به مرور زمان پیر می شوند و روند رشد و جایگزینی سلول های پیر، همانند دوران جوانی نخواهد بود.

تزریق ژل صورت:

فول فیس فیلر یکی از روش های جدید و موثر در زمینه ی جوانسازی پوست صورت است که با تزریق مواد فیلر در نقاط مختلف صورت، باعث اصلاح شکل و حجم صورت، از بین بردن چین و چروک ها، افزایش شادابی و لطافت پوست و بهبود ظاهر کلی صورت می شود.

اصلاح فرم بینی با تزریق ژل بینی

نواحی تزریق ژل به بدن

 • تزریق ژل به واژن
 • تزریق ژل به باسن
 • تزریق ژل به دست

گاها افراد به صرف کاهش هزینه ها از ژل ها و پرکننده های ارزان و غیرمجاز، توسط افراد غیرحرفه ای و نابلد در مراکز غیر پزشکی مثل سالن های آرایشی و.. استفاده می کنند و از این جهت دچار عوارضی سنگین و گاها جبران ناپذیر می شوند. از این عوارض می توان به عفونت و ایجاد آبسه، ایجاد جوش های عفونی و تاول در ناحیه ی تزریق، جا به جایی ژل در بدن و صورت، تخریب بافت پوست، نکروز ( یا انسداد عروق که منجر به مختل شدن خونرسانی به بتفت ها میشود) و در نهایت غیر قرینگی اشاره کرد.

تاثیر تزریق ژل و فیلر بر پوست

وقتی که پوست جوان و سالم است، حاوی مقدار زیادی اسید هیالورونیک خواهد بود که ماده‌ای مرطوب و طبیعی است. اما وقتی که زمان می‌گذرد، عواملی همچون نور خورشید و دیگر آسیب هایی از این دست باعث کمبود این ماده در پوست می شوند. وقتی که ساختار درونی اسید هیالورونیک بررسی شود، این ساختار بسیار شبیه اسفنج مشاهده خواهد شد. وظیفه‌ی اصلی این ماده نیز جذب آب است که باعث افزایش حجم پوست می‌شود. این روند باعث می شود که اسید هیالورونیک به عنوان یک مرطوب کننده‌ی داخلی پوست شناخته شده و یکی از دلایل اصلی شادابی و جوانی پوست در نظر گرفته شود.

همچنین لازم به ذکر است بیشتر افرادی که می‌خواهند عمل تزریق ژل و فیلر را انجام دهند، در پی دست یافتن به خطوط لبخند عمیق تر هستند. خط لبخند، خطی است که سمت بینی به سمت دهان کشیده می شود. 

فرق ژل و فیلر چیست؟

برای زیباسازی و حجم‌دهی به صورت از ژل یا فیلر استفاده می‌کنند. فیلر یک ماده طبیعی یا مصنوعی است که با تزریق به بافت صورت، چین و چروک‌ها را از بین برده و حجم صورت را افزایش می‌دهد. ژل‌ها خود نوعی فیلر هستند که تنها برای حجیم کردن ناحیه‌های خاصی از صورت استفاده می‌شوند. تزریق ژل لب، تزریق ژل چانه، ژل گونه و … بسیار رایج است.

مقایسه تزریق ژل با سایر روش‌های زیبایی

تزریق ژل و بوتاکس

در حالی که هر دو روش برای بهبود ظاهر پوست استفاده می‌شوند، تفاوت‌های مهمی بین تزریق ژل و تزریق بوتاکس اصفهان وجود دارد. بوتاکس بیشتر برای کاهش فعالیت عضلات و خطوط بیانی استفاده می‌شود، در حالی که ژل‌ها برای پر کردن و حجم‌دهی به پوست به کار می‌روند.

تزریق ژل و لیفت صورت

لیفت صورت یک روش جراحی است که به کشیدن و تنگ کردن پوست کمک می‌کند. در مقابل، تزریق ژل یک روش غیرجراحی است که بدون نیاز به دوران نقاهت طولانی، نتایج مشابهی را ارائه می‌دهد.

فرآیند تزریق ژل در اصفهان

آماده‌سازی قبل از تزریق

قبل از تزریق ژل، باید یک مشاوره با پزشک خود داشته باشید. پزشک شما را درباره روند کار و نتایج مورد انتظار آگاه می‌کند. همچنین ممکن است نیاز به انجام برخی آزمایشات یا ارزیابی‌های پزشکی داشته باشید.

نحوه انجام تزریق

فرآیند تزریق ژل معمولاً چند دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد. پزشک با استفاده از یک سوزن ریز، ژل را به ناحیه مورد نظر تزریق می‌کند. این کار نیاز به دقت و مهارت زیادی دارد تا نتایج طبیعی و رضایت‌بخشی حاصل شود.

عوارض تزریق ژل

با توجه به اینکه ژل های جدید کیفیت بالایی دارند و از سازمان های نظارتی مربوطه (مانند سازمان غذا و داروی آمریکا) مجوز گرفته اند، معمولاً تزریق ژل و فیلر عوارض مهمی ایجاد نمی‌کند. دردی که در حین تزریق ایجاد می‌شود با استفاده از بی حسی موضعی کنترل می شود. پس از درمان، ممکن است ناحیه‌ی مورد تزریق متورم، قرمز و دردناک باشد که معمولاً ظرف چند روز بهبود می یابد. همچنین آلرژی به اسید هیالورونیک نیز بسیار نادر است.

ملاحظات پزشکی تزریق ژل یا فیلر

نتیجه‌ی تزریق ژل اسید هیالورونیک بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده بوده و در نهایت در عرض یک هفته تکمیل می‌گردد، یعنی مراجعه کننده می تواند به سرعت به شغل خود بازگردد و مشغول به کار شود. ژل هیدروپونیک اسید پس از تزریق به تدریج تجزیه شده و جذب می شود. در بیشتر موارد، ژل بین شش تا هجده ماه دوام دارد و اگر مراجعه کننده بخواهد اثر عمل پایدار باشد، احتمالاً باید درمان را تکرار کند. ژل منع مصرف ندارد و همه افراد در صورت نیاز می‌توانند از آن استفاده کنند و حساسیت به آن نیز بسیار نادر است.

پس از تزریق ژل نیاز به مراقبت خاصی نیست و نیازی به استراحت هم وجود ندارد و فرد می تواند بلافاصله به زندگی روزمره‌ی خود باز گردد. امروزه از سه نوع پرکننده پوست برای سفت کردن صورت متقاضیان استفاده می‌شود که اثر آن‌ها موقت و نیمه دائمی است. پرکننده ها و ژل های مبتنی بر اسید هیالورونیک اثرات موقتی دارند، در حالی که تزریق فیلر یا سایر پرکننده ها می تواند نتایج طولانی تری داشته باشد.

هزینه‌های تزریق ژل

هزینه‌های تزریق ژل می‌تواند بسته به عوامل مختلفی مانند نوع ژل استفاده شده، تجربه پزشک و منطقه جغرافیایی متغیر باشد. معمولاً ژل‌های با کیفیت بالاتر هزینه بیشتری دارند. در برخی مناطق، هزینه‌های تزریق ژل ممکن است بالاتر باشد. این می‌تواند به دلیل تقاضای بالا یا وجود پزشکان متخصص بیشتر در آن منطقه باشد. بهتر است قبل از تصمیم‌گیری، هزینه‌ها را با تماس با ما بررسی کنید.

تزریق ژل از ایمن‌ترین روش‌ها برای رسیدن به فرم دلخواه صورت است. این فعالیت زیبایی اگر در بهترین کلینک زیبایی در اصفهان انجام شود، کمترین میزان عوارض را به همراه خواهد داشت.  

جهت رزرو نوبت تزریق ژل لب در اصفهان با شماره های زیر تماس بگیرید:

 • 03137759050
 • 03137759051
 • 03137759052

سوالات متداول تزریق ژل در اصفهان

مدت زمان ماندگاری تزریق فیلر چقدر است؟

تزریق عمیق ممکن است تا 12 ماه دوام داشته باشد و محصولات جدیدتر در بازار ممکن است تا 7 ماه دوام داشته باشند.

مواد تزریق فیلر چیست؟

پرکننده های موقت شامل مواد زیر است: هیالورونیک اسید، قندی که به طور طبیعی در بدن یافت می شود. کلسیم هیدروکسیل آپاتیت، یک ماده معدنی و جزء اصلی استخوان است. پلی-ال-لاکتیک اسید (PLLA)، یک ماده زیست تخریب پذیر و مصنوعی.

عوارض تزریق فیلر چیست؟

شایع ترین عوارض جانبی تزریق صورت عبارتند از: تورم، سرخی، کبودی و خارش.

آیا فیلرهای صورت ایمن هستند؟

پرکننده های پوستی بی خطر در نظر گرفته می شوند اما عوارض جانبی ممکن است رخ دهد. متخصصان کلینیک نیلا تمام مراحل تزریق ژل در اصفهان را با استفاده از پرکننده های مورد تایید FDA که با سرنگ تزریق می شوند، انجام می دهند.

آیا فیلرها دردناک هستند؟

تزریق فیلر کمی ناراحت کننده است، اما در نیلا، ما از ایمن ترین تکنیک ها استفاده می کنیم که حداقل درد را نیز تضمین می کند. ما همچنین همیشه از یک بی حس کننده موضعی قبل از تزریق استفاده می کنیم.

نمونه کارهای تزریق ژل کلینیک نیلا