تزریق ژل, زیبایی

ژل سوپر آیدیا

ژل سوپر آیدیا

پرکننده ها و فیلرهای آیدیا یکی از بهترین تولید کنندگان ایتالیایی در زمینه تزریق ژل برای رفع چین و چروک می باشد. با عنوان تزریق سبز، که نشان دهنده یک استاندارد ایمنی بین المللی در تولید است، Regenyal می تواند پرکننده های هیالورون با کیفیت بالا را ارائه دهد. ایمنی و کیفیت سنگ بنای موفقیت این برند است. ژل سوپر آیدیا برای جوانسازی هر ناحیه دارای چین و چروک و افزایش حجم لب و گونه و زاویه سازی مناسب هستند. تزریق لب نیز یکی از موارد استفاده فیلرهای پوستی Regenyal است. نتایج به طرز شگفت انگیزی طبیعی هستند.

ژل سوپر آیدیا یک محصول فوق العاده ساخت ایتالیا است که بر پایه اسید هیالورونیک ساخته شده است و در بهترین کلینیک زیبایی اصفهان برای تزریق ژل استفاده می شود. ژل آیدیا به کمک روش‌های پیشرفته آزمایشگاهی تولید شده است و تاکنون در تولید آن از اسید نوکلئیک، ناخالصی یا پروتئین اضافه استفاده نشده است؛ بنابراین مصرف‌کنندگان این ژل هرگز دچار مشکلاتی نظیر آلرژی نخواهند شد و از نتایج طبیعی و ایمن‌ آن لذت خواهند برد.

با ژل سوپر آیدیا Regenyal  می توانید به طور ایده آل حجم از دست رفته بخش مد نظر خود را بازگردانید و در نتیجه پوست را سفت کنید. به طور دقیق تر، فیلر هیالورون برای افزایش حجم به خصوص در ناحیه چانه و گونه مناسب است. در نتیجه، با از دست دادن خاصیت ارتجاعی مقابله کرده و پوست را صاف می کند. علاوه بر این، پوست شما از طریق هیالورونیک اسید شروع به ساخت کلاژن می کند.

این فیلر به لایه های زیر پوستی و به صورت عمیق تزریق می گردد. پوست نواحی مورد درمان از نظر قابلیت ارتجاعی ، سفتی ، آبرسانی ، افزایش حجم و بازسازی مجدد بافت چربی تغییر و اصلاح می یابد. در نهایت نقاط و قسمت های بافت چربی تحت درمان  را مجددا ترمیم و بازیابی می کنند. همچنین در این بین ، پوست هم پر و صاف و از چین و چروک های آن کاسته و برطرف می شود.

مناطق تزریق با ژل سوپر آیدیا

ایده آل برای چین و چروک های متوسط ​​تا عمیق و همچنین افزایش حجم در مناطق زیر:

ماندگاری ژل سوپرآیدیا

نتایج بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده هستند. ماندگاری فیلر سوپر آیدیا رژینال : ژل سوپر رژنیال ایدیا از لحاظ ماندگاری ، بهترین عملکرد را در بین محصولات خانواده آیدیا دارد . این ماندگاری حتی می تواند نسبت به رفبای این فیلر در برند های دیگر هم بسیار منحصر بفرد و عالی باشد . میزان ماندگاری این فیلر نسبت به ناحیه هدف تزریق کمی متفاوت است. ماندگاری تقریبی این محصول بین 12 تا 18 ماه می باشد.

عمق تزریق برای استفاده از ژل سوپر آیدیا، درم عمقی و زیر جلدی و روی پر یوست است. با توجه به عمق زیاد تزریق سوپر رژنیال ، احتمالآ تزریق با کمی درد همراه می باشد که باید کمی ماساژ داده شود. آیدیا سوپر رژنیال بصورت تک فازی کراس لینک شده  با اتصال متقاطع در دمای پایین تولید می شود. با تغییر پارامترهای زمان و دما و غلظت دو وزن مولکولی اسید هیالورونیک امکان تولید محصولی با غلظت بالا و مقدار کم BDDE فراهم می شود. مقدار BDDE ماده پیوند ساز یا همان بوتان دیول دی گلیسیدیل مورد استفاده حدود ۳۰ درصد کمتر از سایر محصولات موجود در بازار با  گرانروی مشابه است.

تکنولوژی ساخت ژل سوپر آیدیا

REGENYAL SUPER IDEA یک ژل تک فازی است که از طریق فرآیند اتصال متقابل طولانی مدت در دماهای پایین (پیوند متقابل) به دست می آید. مقدار BDDE مورد استفاده 30 درصد کمتر از اکثر محصولات دیگر موجود در بازار است که دارای درجه ویسکوزیته یکسانی هستند.

این روش ساخت نوآورانه توسط یک پتنت بین المللی پوشش داده شده است.

اسید هیالورونیک ژل سوپر آیدیا

اسید هیالورونیک مورد استفاده در ژل سوپر آیدیا برای تولید، حداکثر استاندارد کیفیت را از نظر خلوص مواد خام تضمین می کند. به طور خاص، فقدان کامل اسیدهای نوکلئیک و پروتئین کیفیت برتر و ایمنی مطلق است.

برند محصولآیدیا
کاربردچانه, خط خنده, فک, گونه
حجم3 میلی لیتر, سه عدد سرنگ یک میلی لیتر
شرکت سازندهبیوریولومتریال
کشور سازندهایتالیا

سری محصولات Regenyal

Regenyal با پرکننده های Biorivolumetria خود نقاط عطفی در زیبایی شناسی ایجاد کرده است. این محصولات برای سفت کردن پوست هر نوع درمان چین و چروک و افزایش حجم مناسب هستند. علاوه بر این، تولید کنندگان ایتالیایی به کیفیت و ایمنی پرکننده های هیالورون خود اهمیت زیادی می دهند که در استاندارد بین المللی معروف Green Injections منعکس شده است.

انواع ژل آیدیا :

  • ژل سوپر آیدیا (Super Regenyal)
  • ژل آیدیا لیپس (IDEA LIPS)
  • ژل رژینال آیدیا (Regenyal)
  • ژل آیدیا بیو اکسپندر (Bio-expander)
  • ژل آرمونیا آیدیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *