تزریق ژل, زیبایی

ژل درمال استایل Dermalstyle Filler

ژل درمایل استایل

فیلر درمال استایل فورته

با بالارفتن سن چین و چروک های صورت افزایش پیدا میکند. با این حال، پزشکان متخصص برای زیبایی و جوانسازی صورت از روش هایی مثل تزریق ژل و اندولیفت استفاده میکنند. در این مقاله از کلینیک زیبایی نیلا بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان، بصورت کامل ژل درمال استایل را بررسی می کنیم.

محصولات مختلف مثل پرکننده های هیالورونیک اسید، نخ های PDO برای از بین بردن چین و چروک، یا محصولات مزوتراپی گرفته تا محصولات مراقبت از پوست، همگی راه حل های زیبایی و چوانسازی پوست صورت هستند که متناسب با مورد مد نظر شما توسط پزشک متخصص پوست ارائه می شود.

Dermalstyle® یک ژل همگن، بی رنگ و تک فازی متشکل از اسید هیالورونیک خالص و طبیعی از منبع غیر حیوانی که در یک فرآیند تخمیر باکتریایی خاص تولید می شود. محصولات Dermalstyle® (Dermalstyle® Regular، Forte، Smile) به علت سطح بسیار پایین عامل اتصال عرضی BDDE به عنوان ایمن ترین پرکننده های پوستی موجود در بازار شناخته می شوند.

در یک فرآیند چند مرحله ای، یک شبکه اسید هیالورونیک سه بعدی متراکم و بسیار پایدار تشکیل می شود که اجازه می دهد یک اثر زیبایی طولانی مدت داشته باشد. مولکول های هیالورونیک اسید ابتدا به شکل بدون ساختار در دسترس هستند. فن آوری های منحصر به فرد ویژه برای ترتیب زنجیره های مولکولی از BDDE به خوبی تثبیت شده به عنوان عامل شبکه استفاده می کند. این یک شبکه اسید هیالورونیک سه بعدی پایدار، بسیار متراکم و متقاطع ایجاد می کند.

بهینه سازی ویسکوالاستیک تشکیل یک ژل صاف، همگن، تک فاز و بسیار الاستیک را تضمین می کند. یک فرآیند خالص سازی دقیق برای حذف تقریباً کامل تمام ترکیبات نامطلوب (اندوتوکسین ها، پروتئین ها) از ژل استفاده می شود، در حالی که برای پایداری بیشتر، اکسیژن زدایی می شود.

نتیجه یک اثر پرکننده است که ظاهری جوان، طبیعی و حسی دلپذیر را به شما می‌دهد.

فیلرهای Dermalstyle® یک شکل تزریقی از هیالورونیک اسید غیر حیوانی، و اما طبیعی هستند. آنها به صورت بیوسنتزی تولید می شوند. نیازی به تست آلرژی نیست. تزریقات درمال استایل یک راه آسان برای کاهش و درمان چین و چروک های صورت، و تحریک تولید کلاژن و صاف کردن پوست برای ظاهری طبیعی، جوان و اثر قابل مشاهده فوری است.

درمال استایل یک محصول همه کاره است که نتایج زیبایی فوق العاده ای را ارائه می دهد و می تواند برای حداکثر اصلاح در بسیاری از نواحی مختلف صورت از جمله چین های بینی خطوط لبخند، خطوط عمودی لب، خطوط ماریونت گوشه های لب و خطوط پنجه کلاغی استفاده شود. اساساً تمام نواحی پوست صورت، گردن، پشت دست ها و دکلته را می توان با درمال استایل درمان کرد.

تقویت پوست با ژل درمال استایل

همانطور که هیالورونیک اسید در Dermalstyle® موجود است، تبدیل به یکی از محبوب ترین روش های زیبایی شده است که برای همه کسانی که مایل به جوانسازی غیر جراحی هستند در دسترس است. یکی از ویژگی های اصلی هیالورونیک اسید توانایی آن در حفظ آب است که به طور قابل توجهی به حفظ ظاهر و جوانی پوست کمک می کند. اما مانند بسیاری از عوامل ضروری دیگر، سطح هیالورونیک اسید در بدن با گذشت هر سال کاهش می یابد.

اثرات پیری، آلودگی، استرس، خستگی و سموم آثار خود را به جا می گذارد و پوست لطافت و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. با افزایش سن در پوست، اسید هیالورونیک، کلاژن و الاستین (قابلیت ارتجایی)  به تدریج کم و از بین می رود. با گذشت زمان، این عوامل به ایجاد خطوط و چین و چروک در صورت کمک می کنند. چین و چروک های صورت را با  تزریق ژل درمال استایل، میتوان از بین برد و بلافاصله پوستی جوان قابل مشاهده، و ظاهری طبیعی و طولانی مدت را برای زنان و مردان فراهم می کند.

انواع ژل درمال استایل

 • لایت درمال استایل
 • درمال استایل Regular
 • درمال استایل Forte

ژل درمایل استایل

لایت درمال استایل

درمال استایل لایت حاوی بالاترین غلظت هیالورونیک اسید غیر حیوانی و غیر متقاطع است که در حال حاضر موجود است. ترکیبات DermalStyle® Light شامل هیالورونیک اسید 18mg/ml و 20mg/ml گلیسرول می باشد.

Dermalstyle® Light یک محصول عالی برای جبران از دست دادن اسید هیالورونیک به دلیل افزایش سن است. مخصوصاً برای تزریق در بافت پوستی فوق‌العاده، برای بهبود افتادگی و خاصیت ارتجاعی پوست و یا به عنوان پرکننده برای خطوط کوچک مانند پای کلاغی، خطوط لبخند یا خطوط دور اطراف دهان طراحی شده است.

حوزه های کاربردی از لایت درمال استایل

 • پنجه کلاغی کنار چشم
 • خطوط لب بالایی
 • خطوط لبخند
 • چین و چروک های گردن
 • چین و چروک در پشت دست

بیشتر بخوانید >> 5 مزیت تزریق ژل لب

درمال استایل Regular

درمال استایل Regular حاوی اسید هیالورونیک غیر حیوانی و دارای پیوند متقابل است و غلظت آن 23 میلی گرم در میلی لیتر است. درمال استایل Regular برای تزریق در درم میانی تا عمیق برای اصلاح چین و چروک‌ها و چین‌های متوسط ​​تا شدید صورت (مانند چین‌های نازولبیال) نشان داده شده است. برای تمام نواحی از صورت که چین و چروک ها خیلی مشخص نیستند توصیه می شود.

حوزه های کاربرد

 • چین های نازولبیال (خط خنده)
 • خطوط پیشانی
 • گلابلا چین می خورد (خطوط اخم بین دو ابرو)
 • ماریونت تا می شود (خطوط اندوه کنار دهان)
 • چین های منتولابیال (چین های بین لب وچانه)

بیشتر بخوانید >> ژل اپریلاین، مزایا و معایب

درمال استایل Forte

درمال استایل فورته از اسید هیالورونیک غیر حیوانی با پیوند متقابل و با غلظت 23 میلی گرم در میلی لیتر تشکیل شده است. Dermalstyle® Forte یک ژل زیست تخریب پذیر تزریقی برای افزایش یا بازیابی حجم صورت، بازسازی خطوط صورت و اصلاح چین و چروک ها و چین های عمیق تر است. این ژل برای تزریق در درم عمیق، زیر پوست مناسب است.

حوزه های کاربرد درمال استایل فورته

 • چین های نازولبیال (خط خنده)
 • خطوط ماریونت (خط اخم)
 • پل بینی(حد فاصل بین دو چشم)
 • چین های منتولابیال(چین چانه)
 • گونه، چانه و بینی (حجم سازی)

Dermalstyle® Smile Lidocaine

یک فرمول ژل انحصاری و خلاقانه برای درمان ناحیه حساس لب است. این یک ژل مخصوص تزریقی و زیست تخریب پذیر برای افزایش یا بازیابی حجم، برای بازسازی خطوط و اصلاح لب ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *