کاشت ابرو در اصفهان

همه چیز درباره کاشت ابرو در اصفهان

ریزش ابرو دلایل متفاوتی دارد از جمله آن می‌ توان به افزایش سن، ژنتیک، رژیم غذایی نامناسب، عدم فعالیت بدنی و… اشاره کرد. اما امروزه دیگر جای نگرانی نیست زیرا با کمک روش های جدید کاشت ابرو در اصفهان می‌ توانید ابرو های دائمی و پرپشتی داشته باشید. یکی از بهترین این روش ها کاشت ابرو است که امروزه با کمک دستگاه پیشرفته انجام می شود.

کلینیک تخصصی نیلا بهترین مرکز کاشت ابرو در اصفهان

نیلا بهترین کلینیک کاشت ابرو

امروزه افراد زیادی هستند که به دلیل ریزش ابرو ها زیبایی خود را از دست می دهند. شاید تصور کنید که افراد در جوانی به ریزش ابرو دچار نخواهند شد و این مشکل تنها در زمان پیری رخ می ‌دهد. اما این گونه نیست و اگر رژیم غذایی سالمی نداشته باشید، در موقعیت های استرس زا قرار بگیرد یا فعالیت بدنی نداشته باشید قطعاً دچار ریزش ابرو خواهید شد. همچنین ژنتیک نیز می ‌تواند بر روی نازک بودن ابرو ها تاثیرگذار باشد.

معمولاً افراد زمانی که به این مشکل دچار می شوند به دنبال راه درمانی هستند و امروزه روش های مختلفی برای جایگزین کردن ابروها وجود دارد. از جمله این روش‌ ها می ‌توان به تاتو، میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو اشاره کرد. اما همه این موارد موقتی هستند و نیاز به ترمیم دارند. همچنین نمی‌ توانند حالت طبیعی برای ابروها را ایجاد کنند. بنابراین اگر به دنبال یک راه حل دائمی و موثر برای درمان ریزش ابروهای خود هستید می توانید از کاشت ابرو در کلینیک تخصصی نیلا استفاده نمایید. در ادامه قصد داریم اطلاعات بیشتری در مورد روش کاشت ابرو در اصفهان در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم با ما همراه باشید.

کاشت ابرو اصفهان

کاشت ابرو چیست؟

به طور کلی می توان گفت ماشینی شدن زندگی آدم ها و همچنین استفاده از غذاهای ناسالم یا زندگی پر از استرس و و مشغله ذهنی و … بر روی پوست و موی افراد تاثیر گذار خواهد بود و حتی می ‌تواند باعث ریزش ابروها گردد.  همچنین بیماری ‌های خود ایمنی یا داروهایی که برای درمان سرطان استفاده می شوند نیز موجب ریزش ابروها می گردند. همان طور که می ‌دانید ابروها یکی از مهم ترین آلمان ‌ها برای زیبایی صورت به شمار می ‌روند.

به همین دلیل است که امروزه روش های متفاوتی برای درمان یا جلوگیری از ریزش ابروها استفاده می شود که پر طرفدار ترین و موثرترین این روش‌ ها را می توان کاشت ابرو دانست. این کار به افراد کمک خواهد کرد تا ابروهای کاملا خوش فرم، زیبا و طبیعی داشته باشند. شاید تصور نمایید که روش كاشت تنها برای زیباتر شدن یا پرپشت شدن ابرو های خانم ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد اما در واقع خانم ها تمایل بیشتری برای انجام این کار خواهند داشت و آقایان نیز می توانند به راحتی با کاشت ابرو چهره ای جوان تر و زیبا تر داشته باشند. زیرا کاشت ابرو برای خوش فرم شدن ابرو های زن و مرد استفاده می گردد. 

علت ریزش ابرو

پیدا کردن علت ریزش ابروها یکی از مهم‌ترین مراحل برای انتخاب روش مناسب کاشت است. قبل از کاشت ابروها باید علت ریزش آن‌ها درمان شود. توجه کنید که موهایی که در فرایند کاشت ابرو در اصفهان استفاده می‌شوند، موهایی کاملا طبیعی هستند و فرایند رشد آن‌ها نیز با موهای طبیعی تفاوتی ندارد؛ بنابراین هر دلیلی که باعث ریزش ابروها شده است، می‌تواند بر روی موهای کاشته شده نیز تاثیر بگذارد. ممکن است بعضی از این دلایل مانند دلایل ارثی قابل درمان نباشند؛ اما شاید بتوان از طریق روش‌هایی آن‌ها را کنترل کرد.

از دست دادن یا کم پشتی ابروها می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد؛ برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

 • بیماری‌های تیروئیدی
 • افزایش سن افراد
 • بیماری‌های عمومی یا سیستمیک
 • آلوپسی آره‌تا
 • سوختگی
 • تاتو و هاشور ابرو
 • عفونت
 • کندن و برداشتن بیش از حد ابروها
 • اختلال در رشد ابروها به صورت مادرزادی
 • افرادی که به صورت ارثی و ژنتیکی مستعد از دست دادن ابروها یا کم پشت شدنشان هستند.

 

به هر حال دلیل کم‌پشتی و ریزش موهای ابروی شما هر کدام از موارد بالا که باشد، بهترین راه داشتن ابروهایی ضخیم، کاشت ابرو است. روش‌هایی مانند تاتو، هاشور، استفاده از مداد ابرو و سایر شیوه‌های مشابه می‌توانند تا حدی ظاهر ابروی شما را بهبود بخشند، ولی در ایجاد ابروهای ضخیم و طبیعی ناتوان‌اند. در تمام روش‌های زیباسازی، طبیعی بودن نتایج برای همه‌ی متقاضیان اهمیت دارد. موضوعی که در کاشت ابرو به خوبی قابل دستیابی است و این روش ابروهایی ضخیم و طبیعی را به شما هدیه می‌دهد.

کاشت ابرو در اصفهان

چگونگی کاشت ابرو در کلینیک نیلا

همان طور که گفته شد روش کاشت ابرو یکی از بهترین راه ‌ها برای داشتن ابروهای خوش فرم و پرپشت دائمی به شمار می رود که برای انجام این کار پزشک ابتدا موهای دا از نواحی مختلف سر به خصوص کنار گوش ها جدا خواهد کرد. زیرا موهای کنار گوش نازک تر هستند و برای کاشت ابرو مناسب تر می باشند. سپس گرافت های برداشت شده در ناحیه خواب ابرو کاشت خواهد شد.

به همین راحتی شما می توانید ابروهای طبیعی و کاملا نچرال داشته باشید. به طور کلی روش هایی که برای کاشت ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرند با کاشت مو یکسان هستند. بنابراین کاشت ابرو را می ‌توان نوعی کاشت مو دانست که در قسمت ابرو انجام خواهد شد.

البته توجه داشته باشید که در انجام این فرایند علاوه بر کاشت موها، ارگان های کوچکی که تولید کننده مواد مورد نیاز  جهت رشد موها ضروری هستند نیز منتقل می گردند. این فرآیند باعث می‌ شود تا کاشت ابرو در اصفهان به عنوان یک روش دائمی مطرح گردد و حتی زیبایی ابروهای شما از روز اولش هم بهتر شود. همچنین می ‌توان گفت موهای جایگذاری شده به گونه ای انتخاب می ‌شوند که کاملا شبیه به موهای طبیعی فرد باشند. 

روش های مختلف کاشت ابرو

به طور کلی می‌ توان گفت از زمانی که برای حل مشکلات ریزش ابرو و پرپشت شدن آن ها از کاشت ابرو برای اولین بار استفاده شد تاکنون روش‌ های متفاوتی را برای انجام این کار استفاده کرده اند. البته برای انجام هر یک از این روش های بیمار باید ابتدا جلسه مشاوره ایی را با پزشک داشته باشد تا طرح ابرو با توجه به صورت فرد و ترکیب چهره به خوبی مشخص گردد. این موضوع برای آن است که پزشک بتواند متوجه شود موهای برداشته شده را باید در چه زاویه ای و کدام ناحیه قرار دهد. همان طور که گفته شد روش های متفاوتی برای کاشت وجود دارد از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • کاشت نواری یا FUT که از روش های قدیمی است. اما به دلیل این که جلوه‌ ای طبیعی ایجاد نمی کند کمتر مورد استفاده قرار می ‌گیرد.
 • روش غیر جراحی ‏ ‏یا FUE که همان روش غیر نواری است و یکی از راحت ترین روش های کاشت به شمار می رود. در این روش موهای که قطر کمی دارند و نزدیک به موهای ابرو هستند را انتخاب می ‌کنند تا کاشت طبیعی تر و با دقت بالاتری انجام گردد.

روش SUT و همچنین روش های مبتنی بر آن را می توان از روش های امروزی برای کاشت ابرو در نظر گرفت که در این روش ها از تکنیک های پیشرفته برای جداسازی فولیکول های مو و همچنین کاشت مو استفاده می ‌شود و هیچ گونه درد یا خونریزی به همراه نخواهد داشت. همچنین نتایج آن دائمی است و ابروها کاملاً طبیعی و پرپشت به نظر خواهند رسید. 

مراحل کاشت ابرو

به طور کلی می‌ توان گفت کاشت ابرو در چند مرحله کلی انجام می گردد. توجه داشته باشید که دو هفته قبل از کاشت باید مراقبت های قبل از درمان را از پزشک دریافت کنید و انجام دهید‌. پس از آن اولین مرحله طراحی ابرو است. یعنی طبق نظر متقاضی بر روی صورت طرح ابروی دلخواه ترسیم خواهد شد. با طور کلی برای آقایان موهای ضخیم تری را استخراج خواهند کرد و برای خانم ها از موهای ظریف تری استفاده می کنند. مرحله بعدی جایگذاری یا کاشت گرافت ها می باشد که در این روش پزشک باید سوراخ های کوچکی را با زاویه های مناسب در پوست ایجاد کند و در نهایت ابروها کاشته شود. همچنین پس از آن پزشک مراقبت هایی را به شما ارائه خواهد داد که باید حدود دو هفته رعایت کنید تا از آسیب دیدن به ابروهای کاشته شده جلوگیری گردد و رشد آن ها به خوبی انجام شود. 

سوالات متداول کاشت ابرو در اصفهان

ماندگاری کاشت ابرو چقدر است؟
اکثر کاندیداهایی که کاشت ابرو انجام می دهند اغلب در دو سال اول نتایج خوبی را مشاهده می کنند. پس از آن، ممکن است نتایج محو شوند و تعدادی از موها  بریزند. گاهی اوقات نتایج می تواند تا سال ها پس از جراحی اولیه باقی بماند

هزینه کاشت موی ابرو چقدر است؟
قیمت دقیق کاشت ابرو بر اساس نیازهای فردی شما، ارائه دهنده و محل زندگی شما متفاوت است. 

آیا می توان موهای ابرو را کاشت؟
کاشت موی ابرو برای مردان و زنانی که می خواهند ابروهای خود را با موهای طبیعی خود به طور دائم ترمیم کنند، گزینه ای عالی است.

رشد ابروی کاشته شده چقدر است؟
در حالی که بیشتر ابروها وقتی حدود نیم اینچ بلند یا کوتاهتر شوند رشد نمی کنند، موهای کاشته شده به رشد خود ادامه می دهند. مگر اینکه بخواهید ابروهای بلند و پرپشتی داشته باشید، باید عادت داشته باشید که هر از چند گاهی موهای ابروی کاشته شده را کوتاه کنید.

آیا کاشت ابرو بهتر از میکروبلیدینگ است؟
یکی از دلایل برتری استخراج واحد فولیکولی (FUE) نسبت به میکروبلیدینگ، دائمی بودن آن است. کاشت ابرو راه‌حلی است که مدت‌ها پس از انجام آن فوق‌العاده به نظر می‌رسد.