تزریق ژل, زیبایی

ژل سیتوسیال

ژل سیتوسیال

ژل سیتوسیال یک پرکننده بر پایه اسید هیالورونیک تثبیت شده است که برای افزایش حجم و جوانسازی طراحی شده است. این تزریق ژل برای پرکردن خطوط صورت، افزایش حجم گونه ها و استخوان های فک، و همچنین پرکردن فرورفتگی های پوست و چین و چروک های عمیق ایده آل است. نتایج درمان با ژل سیتوسیال طولانی مدت با اثر طبیعی است.

شرکت سیتوسیال فرانسه محصولات ژل هیالورنیک اسید خود را با کیفیت عالی تولید کرده است، یکی از برندهای تزریق ژل در اصفهان در کلینیک زیبایی نیلا این برند است.

اندولیفت در اصفهان

کلینیک نیلا مرکز تخصصی اندولیفت در اصفهان

ناحیه های قابل درمان با ژل سیتوسیال

ژل سیتوسیال چیست؟

سیتوسیال برندی از نسل جدید پرکننده های پوستی هیالورونیک اسید با پیوند متقابل است، با مزایای بسیار و کارایی که با ظاهری طبیعی و نتایج طولانی مدت، پوست را با از بین بردن علائم پیری، جوان می کند. ژل سیتوسیال یک محصول است که به راحتی به داخل درم تزریق می شود و حتی بدون لیدوکائین در نواحی حساس در حین تزریق، درمان را نسبتاً بدون درد می کند. علاوه بر این، فیلرهای سیتوسیال مقاومت پایداری در برابر تخریب آنزیمی دارند.

انواع ژل سیتوسیال

این ژل شامل سه فیلر پوستی است : سیتوسیال Medium ، سیتوسیال Deep برای چین و چروک و سیتوسیال Volume. این سه محصول دارای غلظت و حجم یکسانی در هر سرنگ هستند، اما در نرخ اتصال متقاطع هیالورونیک اسید متفاوت هستند. سیتوسیال مدیوم محصولی است که کمترین پیوند متقابل را دارد و قوام مایع بیشتری را ارائه می دهد و آن را برای تزریق در نواحی حساس و لب ها ایده آل می کند. سیتوسیال Deep برای چین و چروک حاوی اسید هیالورونیک کمی بیشتر و در نتیجه ویسکوزیته بیشتر است که باعث پایداری طولانی تری می شود و برای درمان چین و چروک های عمیق صورت ایده آل است.

Cytosial Volume دارای بیشترین پیوند متقابل در این محدوده است که در نواحی صورت برای تزریق حجم بیشتر ژل کاربرد دارد تا با پایداری طولانی مدت و نتیجه طبیعی پر شوند. سیتوسیال ولوم برای افزایش حجم گونه ها ، زاویه سازی و خطوط صورت و همچنین پر کردن چین و چروک های بسیار عمیق استفاده می شود.

Cytosial یک ژل اسید هیالورونیک مونوفیازیک است که برای کاهش علائم پیری که توسط پزشک متخصص استفاده می شود ، در فرانسه تولید می شود. ژل سیتوسیال خاصیت داشتن یک ساختار مولکولی سطح دوگانه را دارد ، عملکرد رئولوژیکی بالا، اثر طولانی مدت و افزایش ایمنی را ارائه می دهد.

ژل سیتوسیال

ژل سیتوسیال چه نوع ژلی است؟

ژل سیتوسیال، یکی از انواع ژل های کراس لینک تک فازی بر پایه هیالورونیک اسید است. بافت این ژل به صورت همگن و بدون پارتیکل است؛ در نتیجه منجر به تزریق راحت تر و بدون درد تری می شود. این ژل به علت کراس لینک بودن، مقاومت بسیار بالایی در برابر تخریب مکانیکی و تجزیه آنزیمی دارد.

تکنولوژی ساخت این ژل، تکنولوژی velvet ( مخملی ) است. این تکنولوژی از یک طرف منجر می شود که ژل به صورت مولکول های آن کم کم و به صورت یکنواخت کوچک و در نهایت جذب شوند. مولکول های هیالورونیک اسید با گذشت زمان توسط بدن شکسته می شوند و از اطراف دچار خوردگی می شوند تا به سایز کوچک برسند و جذب شوند؛

این در حالی است که این شرکت با به کارگیری فناوری ولوت، این امکان را فراهم کرده است که مولکول های هیالورونیک اسید به صورت یکنواخت و یکدست کوچک شوند؛ در نتیجه ظاهری ناهمگون ایجاد نمی شود که این موضوع از لحاظ زیبایی شناختی اهمیت بسیار زیادی دارد.

انواع ژل سیتوسیال و کاربرد آن

ژل سیتوسیال براساس ناحیه مورد تزریق، غلظت هیالورنیک اسید و به طور کلی غلظت ژل؛ سه نوع مختلف دارد. حجم هر سه مدل این ژل ۱/۱ سی سی است و شامل:

سیتوسیال مدیوم: مختص زیرچشم، خطوط ریز پیشانی، روی بینی و شقیقه؛ این نوع، کمترین میزان کراس لینک را دارا است در نتیجه سیالیت بیشتری دارد و برای نواحی که بافت حساس و ظریف تری دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

سیتوسیال دیپ: مختص لب، خط خنده و به طور کلی تمام چین و چروک های متوسط تا عمیق پوست؛ این نوع، دارای مقدار کمی هیالورونیک اسید متقاطع است که منجر به ویسکوزیته ( گرانروی و چسبندگی بالا ) و ماندگاری بیشتر شده است.

سیتوسیال ولوم: مختص خط خنده، حجم دهی گونه، اصلاح فرم چانه، زاویه سازی و کانتورینگ صورت؛ این نوع، بیشترین میزان کراس لینک را دارا است و بافت مولکولی درشت تری دارد.

نتایج تزریق این ژل بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده است و هیچ گونه عارضه شدیدی از قبیل گلوله شدن، بد شکلی، ناقرینگی و جا به جایی ندارد و عوارض جانبی آن از جمله درد ناحیه تزریق، ورم و مقداری کبودی پس از گذشت ۲۴ ساعت به طور کامل از بین می رود.

ماندگاری ژل سیتوسیال چقدر است؟

ماندگاری انواع مختلف این ژل بین ۹ تا ۱۲ ماه است؛ اما به طور کلی ماندگاری آن فرد به فرد متفاوت است و این ماندگاری به سن، نوع پوست، سبک زندگی، تکنیک تزریق و مراقبت های پس از تزریق بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *