زیبایی, کاشت مو و ابرو

عوارض احتمالی کاشت ابرو

کاشت ابرو

پنج عارضه جانبی احتمالی جراحی کاشت ابرو

غیرمعمول نیست که بیماران به کلینیک زیبایی مراجعه می کنند و برای نازک بودن و یا ریزش ابروهای خود درخواست کاشت ابرو داشته باشند. روش های کاشت ابروها با شروع میکروبلیدینگ و سایر روش‌هایی که ابروها را پرتر نشان می دهند، جزء روش های زیبایی پرطرفدار دنیای امروزی هستند. عوارض کاشت ابرو جزء نگرانی های بیماران و زیباجویان قبل از انجام کاشت ابرو است. باید به این نکته اشاره کرد که در صورتیکه کاشت ابرو توسط متخصص با تجربه و در کلینیک حرفه ای انجام شود، بغیر از عوارض جزئی بعد از عمل مثل زخم های ریز عوارض دیگری نخواهد داشت.

ابروها از چشمان شما در برابر رطوبت محافظت می کنند، به ایجاد حالات روی صورت شما کمک می کنند و سایر ویژگی های صورت شما را برجسته می کنند. ابروهای شما می توانند به طور قابل توجهی بر ظاهر شما تأثیر بگذارند. برای بیمارانی که نمی‌خواهند روزانه با مداد ابروی خود یا تاچ‌آپ میکروبلیدینگ سروکار داشته باشند، می‌توانیم این روش زیبایی کاشت ابرو را در کلینیک زیبایی نیلا ارائه دهیم.

چه کسی کاندیدای ایده آل برای جراحی کاشت ابرو است؟

بهترین کاندید برای جراحی کاشت ابرو در اصفهان، کسی است:

  • در سلامتی خوب و بدون هیچ بیماری زمینه ای باشد.
  • دارای ابروهایی در حالت طاسی، نازک یا بسیار کم مو باشد.

ریزش موی ابرو می تواند ناشی از بیماری تیروئید، تریکوتیلومانیا و آلوپسی آره آتا باشد. کسانی که در گذشته میکروبلیدینگ داشته اند هنوز واجد شرایط این روش هستند.

کاشت ابرو چیست؟

مانند کاشت موی معمولی، کاشت ابرو یک روش طولانی مدت است که در آن مو از ناحیه اهداکننده (معمولاً پشت سر) برداشته می‌شود. مو با استفاده از تکنیک استخراج واحد فولیکولی (FUE) از سر برداشت می‌شود و در محل مورد نیاز برای کاشت ابروهای بیمار استفاده می شود.

نحوه انجام جراحی کاشت ابرو

ابتدا، پزشکان ما شکل ابروی ایده آل شما را ترسیم می کنند، شکلی که مناسب صورت شما باشد. بعد از اینکه شکل ابروی شما را ترسیم کردیم، تعداد موهای مورد نیاز برای عمل شما را استخراج می کنیم. این میزان معمولاً حدود 100 تا 300 فولیکول مو در هر ابرو، بسته به ریزش مو، شکل ابرو و ویژگی های صورت خواهد بود. پزشکان ما بهترین مقدار را برای کمک به شما در دستیابی به اهداف و نتایج دلخواه خود برای روش جوانسازی ابرو در کلینیک تخصصی پوست و مو نیلا تعیین می کنند. در حالی که ممکن است با این روش زمان استخراج طولانی تر باشد، اما کیفیت موها بهتر است.

بهبودی از عمل کاشت ابرو

پس از کاشت ابرو، رعایت دستورالعمل های بعد از عمل برای اطمینان از موثر بودن بهبودی و موفقیت آمیز بودن کاشت مو بسیار مهم است. پوسته های ریز ممکن است تا چند روز پس از عمل شما ظاهر شوند. کبودی، قرمزی و تورم نیز شایع است. با این حال، آنها باید با گذشت زمان فروکش کنند. دلمه ها و زخم های کوچک بعد از حدود یک هفته از بین می روند. موهای کاشته شده شما تقریباً 2 تا 3 هفته می ریزند زیرا فولیکول های زیرین فضایی را برای موهای جدید و قوی تر ایجاد می کنند.

عوارض کاشت ابرو

برخی از عوارض احتمالی پیوند ابرو عبارتند از:

  • کبودی
  • تورم
  • آسیب عصبی
  • خون ریزی بیش از حد
  • اسکار کاشت ابرو

قبل از جراحی در جلسه مشاوره شما، پزشکان ما در مورد عوارض جانبی احتمالی که ممکن است پیش بیاید، صحبت خواهند کرد. با این حال، بیماران ما به ندرت در نیلا این عوارض را تجربه می کنند.

ریزش مو می تواند در هر جایی از بدن، حتی ابروهای شما رخ دهد. با این حال، بیماران بدون طاسی یا نازک شدن ابرو همچنان می توانند از پیوند ابرو بهره مند شوند. در طول مشاوره شما با متخصصان ما می توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین اقدام را برای بهبود ظاهر ابروهای خود تعیین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *