تزریق ژل, زیبایی

نکات مهم در تزریق ژل لب

نکات مهم در تزریق ژل لب

آنچه باید قبل از استفاده از فیلر لب بدانید – نکات مهم در تزریق ژل لب

یکی از محبوب‌ترین و بحث‌برانگیزترین درمان‌های زیبایی، روش‌های بزرگ‌کردن لب یا پرکننده لب‌ هستند، که می‌تواند تغییرات چشمگیری در ظاهر شما ایجاد کند. اما برای اطمینان از اینکه لب‌های جدید شما به صورت طبیعی و مناسب با فرم صورتتان اصلاح شود نیاز است تا قبل از اقدام چند نکته را در نظر داشته باشید.

  1. تحقیق کلیدی است…

باید اطمینان حاصل کنید که فردی را پیدا می‌کنید که از نظر پزشکی صلاحیت مناسبی داشته باشد و آیا او برنامه‌ای برای مراقبت‌های پس از تزریق ژل دارد یا خیر، و اگر مشکلی پیش بیاید چه کاری انجام خواهد داد.

  1. پرکننده ها معمولا برای افزایش حجم و اندازه لب ها استفاده می شوند.

برای افزایش حجم لب ها از پرکننده های چربی یا اسید هیالورونیک استفاده می شود. چربی (با استفاده از چربی خود بیمار) با حجیم شدن عمل می کند، در حالی که اسید هیالورونیک هم با حجیم شدن عمل می کند و هم آب را در داخل لب نگه می دارد تا اثر طبیعی بیشتری داشته باشد. مهم است که برند استفاده شده برای ژل معتبر و دارای کیفیت خوبی باشد، تا از گلوله شدن و دفرمه شدن لب ها جلوگیری شود. بعضی از برندهای برتر ژل و فیلر عبارتند از :

۳- طبیعی باشید…

هدف از بزرگ کردن لب، حفظ ظاهر طبیعی و در نظر گرفتن تقارن صورت بیمار و نحوه پرکردن لب‌ها به‌گونه‌ای است که نتیجه تکمیل و بهبود ظاهر کلی صورت باشد. نکات مهم در تزریق ژل این است که بزرگ‌کردن لب‌ها با تزریق ژل در اصفهان در کلینیک نیلا به عنوان یک هنر ظریف در نظر گرفته می شود، پزشک باید روی قسمت‌های خاصی از لب‌ها تمرکز کند تا نتیجه طبیعی به نظر برسد. به طور کلی، یک لب کامل بین گوشه های بیرونی لب بالا و پایین نسبت 1:1 دارد. وسط لب و گوشه بیرونی باید 2:1 باشد. با گذشت زمان و با نفوذ رسانه‌های اجتماعی به تمام جنبه‌های زندگی ما، درک “ظاهر طبیعی” تغییر کرده و تکامل یافته است و اغلب بیماران ممکن است به چیزی غیر از آنچه پزشک در ذهن دارد نیاز داشته باشند، بنابراین مشاوره کامل ضروری است. در مرحله اول راضی شدن مراجعه کننده با تزریق‌ بسیار آسان است و بسیاری از پزشکان از فیلر بسیار زیادی استفاده می‌کنند، اما معمولاً نیازی به مصرف بیش از 1 سی سی در یک جلسه درمان نیست و برای ایجاد بهترین نتیجه بهتر است به آرامی حجم ژل را افزایش داد.

4 در تزریق لب خطراتی وجود دارد…

یکی از نکات مهم در تزریق ژل لب توجه به ریسک های موجود است. بزرگ کردن لب یک روش پزشکی است و تمام اقدامات پزشکی با استفاده از سوزن، از جمله عفونت، کبودی، خونریزی، خطراتی را به همراه دارد. علاوه بر این، خطر مرتبط با پرکننده، از جمله آلرژی، وجود دارد. بلافاصله پس از تزریق، می‌توانید انتظار قرمزی، تورم، درد و حساسیت در محل تزریق را داشته باشید که ممکن است حدود 24 ساعت طول بکشد. اگر این مشکل حل نشد، باید با پزشک خود تماس بگیرید.

  1. نتایج دائمی نیستند…

ماندگاری نتایج به عوامل متعددی از جمله فیلر مورد استفاده و سن بیمار بستگی دارد، اما به طور معمول، برای پرکننده اسید هیالورونیک هر 4 تا 6 ماه یکبار شارژ مجدد لازم است. در مورد چربی، نتایج می تواند بسیار طولانی تر باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *